• başlık sıçmak eylemini kusursuzca yerine getirene mi sövelim, yoksa ham meyvayı oldu diye çıkarana mı sövelim bilemedim.
  • aşağılanmak, itilip kakılmak, şiddete maruz kalmak, ikinci sınıf insan muamelesi görmek, cinsel bir objeye dönüştürülmek vb. nasıl oluyordur belki de bizzat yaşayarak tecrübe etmek gibi amaçlardır.

işte bu nedenle erkeklere güvenmemeli, mümkünse kolunu kaptırmamalıdır kadınlar.

erkeklerden neden hoşlanır kadınlar hiç anlamadım. gay halimle ben bile erkeklere karşı mesafeli, şüpheci durur iken, ilişki ilerledikçe itilip kakılacağını bile bile kadınlar neden erkeklerden hoşlanır ve onlarla sevgili olur, evlenir hiç anlamıyorum.

üstelik kadına şiddetin bu kadar ayyuka çıktığı bir ülkede kadınlar lezbiyen olsalar, erkeklerle birlikte olmayacakları için erkek şiddetine de kurban gitmezlerdi. bence bu güzel bir çözüm.
  • ilgi görmek gibi basit bir ihtiyaç olabilir mi acaba
  • aşık olup sonra terkedilince müslüm babayi dinlemek sarhoş olup onu aramakkk bunlarin hepsi kalplerin değil hormonların konusmasi
  • senin gibi bir mahlukatı dünyaya getirerek anne olma duygusunu hissetmek istemiş olabilir.

belki de öyle yapmamalıydı.
hesabın var mı? giriş yap