99 entry daha
  • tripsiz,tabuları yıkmış,kafayı maddiyatla bozmamış,seksi ve libidosu yüksek,sadık,kafa dengi,ağır başlı,eli yüzü düzgün,kültürlü,mümkünse uzun ve hafif balık etli,düşünce yapısı olgun,iyi günde kötü günde,varlıkta ve yoklukta yanlarında olacak bir kadın bulduklarında asla bırakmasınlar onları gösteriş meraklısı kezbanlar için satmasınlar,onları üzmesinler,onları aldatmasınlar,onları sevsinler çünkü bu saydığım özelliklere sahip kadınlar bulunmaz hint kumaşıdır,allah onların damarlarına ay tozu vermiştir ve onları bilerek bırakan ve üzen net gerizekalıdır
  • gerçek anlamda bir şeyler paylaşabildiğin kadınlar
  • düşünceli kadınlar.
  • boş yere tarif edilmekte olan kadınlardır.

bırakmamak?

bu bir kıymet bilme, kendini bilme meselesidir. gören gözdedir yani. burada köre tarif veriyorsunuz. başka bir şey değil.

kör olmayın, nankör olmayın. tarife ihtiyacınız kalmaz. görünce anlarsınız, kimsenin de "olm bunu bırakma haaaaa" demesine gerek olmaz. salak, kör ya da nankör olmanız gerekir bırakmak için. çoğunuz da öylesiniz zaten..

(az eksi oy kasayım.. )

kadınlara gelince,

boşuna okumayın buraları. erkekler esasen en çok şamar seviyorlar. sezdirmeden zarifçe ya da alenen, farklı dozlarda, meşreplerine göre..

çünkü gerçek manada kendilerine saygıları, güvenleri ve sevgileri yok. erkek gibi hissetmek için de, kendilerini sevmek için de bir ton şeye muhtaçlar.

sevmek özellikle azdırıyor dengesizlik ve nankörlüklerini. çünkü kendilerini sevmekten acizler, siz bu değersiz şeyi yani onlari sevince de bilinçaltında otomatik olarak değersizlesiyorsunuz gözlerinde.

cidden istedikleri ve tek anladıkları köpek çekilmek, parmakta oynatilmak, işve cilve, incelikli satış politikası, yalan duymak, ama bu garibanlar için kendimi bozamam şu yaştan sonra.. isteyen bozsun.. benim satacak malım yok..

sakın ola şu başlıkta anlatılanlari ciddiye alıp küt diye sunmayın, hiç bir iyilik cezasız kalmaz. istenmeden yapılanı hele, asla. iletişim kurmayı, istemeyi bilmez çoğu. bekler falan kız gibi, aklını okumanızı. oldu... bırakın iletişim kurmayı öğrensinler.

çoğu çocuk, 70 yaşına da gelse. asla birakilmayan kadin olmak için burayı okuyan varsa, ergen psikolojisi kitabı okuyun daha faydalı...

edit: görece sağlıklı, insanı oturup azimle okuyan, en çok kendine karşı dürüst erkek ve kadınları tenzih ederim.
  • algıda seçicilik diye bir kavram varken herkesin beyin yapısına göre değişebilen kriterler söz konusu bu noktada.
  • balkan göçmeni kadınlar.
  • ben kesinlikle bu gruba girmiyorum.

bırakmanız için önce bulmanız lazım zira, benim gibi bir kadını da zaten hiç bulamayacağınız için. ehe. yani.
  • seveni bırakmayacaksın.
  • hatunun gözlerine baktığınızda gözünün içi gülüyorsa kesinlikle yapışın. bir gün ayrılalım falan derse duymamazlıktan gelin, nikahı basın, karnına çocuğu koyun, önce kendiniz adam olun, sonra da iyi bir baba olun. hatununuzla da mutlu mesut yaşarsınız.
  • orjinal, beyaz tenli kızıl ve hafif çilleri de varsa bırakmayın. çünkü yok memlekette.
532 entry daha
hesabın var mı? giriş yap