78 entry daha
  • size bu konuyla ilgili tatlı bi' anımı anlatayım. lan arkadaş çevremde bunun çok muhabbeti yapılıyordu yok klozet kapağı kaldırılmadan işenir mi, yok herkes öküz olmuş yok kıl yok yün... ben de kısa bi' süre öncesine kadar klozet kapağı denilen kapağı oturulan kısım değil de o en üstteki deliği olmayan kapak zannediyorum, bu düşüncelerim, lan kapağı kaldırmadan nasıl işiyor bu piçler bunun sırrı nedir acaba, düşünceleriyle birleşince ortaya içinden çıkılamaz bi' sorunlar yumağı oluşuyordu. hayır işin kötüsü bi'kaç defa o kapağı kaldırmadan işemeye çalıştım bakalım bi' şey oluyor mu diye ama yok, ortalığın amınakoydum biraz o kadar işeyemedim de. sonra gel zaman git zaman insanları işerken gözetleye gözetleye gerçeğe vakıf oldum, bilinmez sırların kapısını araladım da hidayete erdim... tamam hoş değil, bunun farkındayım ama birini kınamadan önce bi' sorun arkadaş niye böyle yaptığını belki de bilmediğiniz bazı şeyler vardır, değil mi? evet.
  • hemen helledilmesi gereken mevzudur. ama şikayet etmek tuhaf kaçıyor. madem eve alıp beslemeye karar verdin, tuvalet terbiyesi de vereceksin.
  • çok ayar edici bir durumdur. ama kadınların klozetin kapağını neden indirmedin diye çemkirmesi daha ayar bir durumdur. haspam sen hiçbir şeye dokunma sadece kıçını koy kaldır. oh valla ne güzel dünya.
  • en büyük haklarıdır. (bkz: #24654233)

not: konu hakkında dileyenle sabaha kadar tartışabilirim. klozet kapağı ek parçadır. çok afedersiniz sıçan ya da oturarak işeyen o kapağı bi zahmet kendi indirir ve işi bitince kaldırır. oldu olacak sifonu da gelip biz çekelim her seferinde. siz elleşmeyin hiçbir şeye.

edit: yo ben gayet peçete yardımı ile kaldırırm o kapağı işerken ama bu görev onu kullananındır. net. saçma defaktolarınızdan kurtulun. öyle çok daha güzelsiniz.
  • özellikle umumi yerlerde kısır döngü haline gelmiş durum.zira umumi tuvaletlerin klozet kapakları pek elle temasa uygun hijyene sahip olmayan durumdalar.ne kadar temiz görünürse görünsün yüzlerce kıllı götün o kapağa değidiğini düşünen bünye steril bile olsa o kapağa hamle edemiyor.dolayısıyla kapak kirlendikçe açılmıyor,açıldıkça kirleniyor.
    ha ben bir kapak için bir paragraf yazıyı niye yazdım diye sorarsanız,valla ben de anlamadım.
  • kötü bir alışkanlıktır. kapağı kaldırıp işemeyi alışkanlık haline getirmek gerekir. yalnız yaşaması mazeret olarak kabul edilemez. eğer kapağı kaldırmak zor geliyorsa oturarak işemeyi alışkanlık haline getirmeli. böylesi herkes için daha güzel olur.
  • bundan şikayet eden annelerin yetiştirdikleri zevattır. kaldırın artık şunu arkadaş, 2012 oldu, marduk geliyor, hala konuşulan konuya bak. bi kapak kaldıracaksınız yahu.
  • ben küçükken bu krizi şey zannederdim...
    hani şu en üst kapak var ya, klozeti komple kapatan... işte erkeklerin onu kaldırmaması sorun oluyor zannediyordum ve erkeklerin neden tuvaletin kapağını komple kapatıp öyle işediklerini bir türlü anlayamıyordum.

o nedenle sabi sübyanı bilgilendirmek için yazayım, ben yandım başkaları yanmasın...

klozet kapağından kastedilen şey o üzerine oturduğumuz şey. onu kaldırmıyor erkekler. kaldırmayınca da çişleri o kapağa damlıyor sonra biz oraya götümüzü koyuyoruz...
    bu destanlaşmış kriz bundan ibaret yani.
  • kadınların işedikten sonra klozet kapağını kaldırmamasından daha garip değildir.
  • çamaşır makinası çalışırken kirli suyun tahliye olduğu o asılı duran hortum oluyor bazen klozet kapağının üzerinde. gel de kaldır amına koyduğumun kapağını.
346 entry daha
hesabın var mı? giriş yap