• mide bulandırmak demeyelim de, konuşacak pek bir şeylerinin olmaması durumu var. ilgi açlığı çekiyorlar. malum avantajları dolayısıyla kendilerini geliştirmeye pek istekli değiller.

istisnaların ellerinden öperiz.
  • cahil olanları. tek muhabbeti dedikodu olanları. hicbir hayat görüşü olmayıp hayatı sosyal medyada yaşayanları.
  • tutum ve davranış olarak uyanıklık, fırsatçılık, kapris, kibir, bencillik, ilgi arsızlığı, para ve güç fetişistliği, içtensizlik ve samimiyetsizlik hâli, rol yapma ve eril ruh takınma durumu, çok konuşma, erkeklerle devamlı didişmeye girme diyebiliriz.

fizik ve görüntü olarak ise aşırı makyaj, sigara içme ve ortamına göre giyinmeyi becerememe!
  • kimseyi beğenmeyen, herkesi eleştirebilme yetkisine sahip, sadece fikir sahibi olduğu bir konuda uzmanmış konuşup iddalaşan, özgüvensiz ve sadece duruma göre bakımlı olma gereği duyan, canım cicimli olduğu kişinin arkasından kötü konuşan, hiçbir zaman 'a yanlış biliyormuşum' diyemeyen, sürekli kendi söylemlerini yanlışta olsa doğrulamaya çalışan tipler. siktiriniz gidiniz efenim, hiç şansınız yok.
  • (bkz: kaprofaji)
  • sarılmamaları. öpüşürken sarılmazsınız, sevişirken sarılmazsınız, içinizden gelse sarılmazsınız, sizi mutlu ettiğimiz anlarda sarılmazsınız. oğlum niye sarılmıyorsunuz siz ?

keşke koala gibi sarılan bir sevdiceğim olsaydı.
  • hesabı erkeğe ödetmeye çalışmaları, hatta ödemeyi geçtim benimle birlikte kasaya dahi yönelmemesi kendisini arkaplanda bırakması. sırf bu özellikleri yüzünden iki kıza posta koymuşluğum var.
    uzun lafın kısası düşüncesiz ve empati yoksunu olması
  • kendine ait fikirlerinin olmaması, başkasının ağzından konuşması birde erkeği sağılacak inek gibi görmesi.
  • kuaförde ağda işini başka insanlara yaptırmaları, hadi kol bacak ok. bikini bölgesini başkasının yapması kesinlikle mide bulandırıcı, hala aklım almıyor.
  • allah beni affetsin. burun kılı benim için.
hesabın var mı? giriş yap