9 entry daha
  • ben bi organizasyon şirketinde çalışıyorum.

cuma günü er saatte istanbul'dan yola çıkıp, bursa'ya gittim. yeni yapılan bi festival var ve bazı ayaklarını çalıştığım şirket organize ediyor. normal (!) işi olanlardan daha erken saatte kalkıp, motosikletimle yola çıktım çünkü gelen sanatçıları karşılamam gerekiyordu. 250 km yol yaptım, otele anca çantamı bırakıp alana geçtim. bu haftasonu belki siz de biliyosunuzdur en sıcak eylül ayı yaşandı bi dolu yerde. bursa onlardan biri. öğlen 12 itibariyle gölgede 39 derece olan havada gece saat 2'ye kadar çalıştım ve bunu 2 gün boyunca yaptım.

ben bi organizasyon şirketinde, normal bi maaş ve ssk ile çalışan bi adamım, ben zengin diilim, ben kira ödüyorum, ben yaşamaya çalışıyorum, benim tek mesleğim bu. benim gibi bu meslekten para kazanan ve kendisini - ailesini geçindirmeye çalışan bi dolu insan var.

biz zengin değiliz amk duyarcıları, biz de işçiyiz. sizin sikik duyarınız yüzünden önümüzdeki iki ay boyunca işleri iptal edilecek, sağdan - soldan para aramak zorunda kalacak, ödeyeceği kredi yüzünden uyku uyuyamayacak insanlarız.

bu kirli savaşı biz başlatmadık ama hep biz vuruluyoruz. ne kadar kolay di mi oturduğun yerden iptal etsene amın feryadı yazmak? sen siktimin işyerinde solitaire oynayarak memleket kurtarıyorsun nası olsa facebook'tan. sen milliyetçisin, duyarcısın, kenarda her daim profil fotosuna konulacak hazır gül görseli olan adamsın. iptal edin amk konseri, iptal edin film gösterimini. onlar zaten zengin, bi konserden de gelen gelmesin di mi?

sizin şu bi damlalık zihniniz sikti zaten buraları... amk şovmenleri sizi.
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap