• eljif elmas tercihi ilk başta wtf dedirtti ama adamın kumarı tuttu ersun hoca'nın arkasındayım her daim.
  • alper salağı yerine ayew'i oyuna 80. dakikada alsa muhtemelen 2-1 bitmişti maç. hatalı hamleler yaptı.
  • maalesef 2.dönemi fiyasko geçiyor.sezon sonu yollar ayrılmalı
  • geldiğine herkes kadar sevindiğim ancak geldiğinden beri bir numarasını görmediğim hoca. jailson yerine ağzını açana kadar topu kaptırmış olan tolgay’ı, ayew yerine de vitaminsizi alması saçmalıktı.

ismail konusuna girmiyorum bile.

seneye seneye. sabır.
  • seneye fener in başında olmamalı net..
    tolgay aşkı ... gitmiyor olmuyor.. anla şunu hoca..
    moses ilk geldiği zaman ki durumu vs. şimdi ki durumu...
    her maç ilk gölü ye sonra tepki ver..
    jailson girmeden önce vs. girdikten sonra..
    alper aşkı...
    seneye kesinlikle takımın başında olmamalı.... kesilikle.. 1 sene daha gider net...
  • bu sezon eleştiririm ama bu maç eleştirmem. doğru hamleleri yaptı. valbuşu ben de çıkar ilk yarı dedim ama çıksaydı belki golü bulamazdık.

bu seneki en büyük hatası ise tolgay ısrarı. jailson tolgaydan bir kaç gömlek üstün.
  • seneye takımın başında kesinlikle olmalı lakin tolgay sevdasından vazgeçmeli.
  • cesur bilirdik, sen de mi yanıltacaksın bizi hoca derbiye kokarak çıkmıştır anlamsız mehmet topal aşkı yüzünden jailson'u sildi attı adam,kadıköy'ün büyüsüyle yırttık bugün.
  • kağıt üzerinde fenerbahçe taraftarının hayali olan, kendisinin gelme sebebi olan kadroyu çıkarmıştır. ama unutma! hoca dediğin hayal kurmaz hesap yapar. seneye kalması halinde bir senenin daha çöp olacağını düşünenlerdenim.
  • 14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçı'nda ilk 11'den değişikliklere ve oyun içi müdahalelere kadar hangi kriteri değerlendirirsen değerlendir bombok bir hoca olduğunu ilan etmiştir. yatsın kalksın galatasaray'ın ruhsuz futbolcularına dua etsin.
hesabın var mı? giriş yap