• sağda solda gördüğüm, duyduğum, okuduğum ve asla anlamadığım açıklama.

eşcinsel olmayabilirsin, olanları yadırgayabilirsin (içinden), anlamlandıramayabilir, anlamayabilirsin ve hatta iğrenebilirsin kendi küçük dünyanda, ama eşcinselliğin senin onayına tabi olduğunu düşünmek nasıl bir egonun ürünüdür?

hiç unutmam 21 yaşında falandım, gay bir arkadaşım var benden 2-3 yaş küçük, buluştuk, çok keyifsiz, mahzun. bana dedi ki "bugün bir yazıda okudum allah beni sevmiyormuş? gay olduğum için. ben onu seviyorum, çok üzüldüm, sence de öyle mi? " dedi.bana bakmış ikna etmemi bekliyor (kendisine bir şey yapar korkusuyla öyle bir yıkadım ki beynini ayrıldığımda en sevgili kul olduğuna inanıyordu). bu insanlara bunu hissettirmeye hakkımız yok. bu çok acımasızca.

eşcinsellik bir hareket, bir davranış, bir hastalık ve bir tercih değildir. istemiyorsan konuşma, oldukları yerlerden uzaklaş, muhatap olma hepsi senin özgür seçimin. ama zarar vermek , incitmek zorunda değilsin.
  • hiçlikten sözde otorite koltukları yaratıp, birer onay kurumu gibi rol biçiyoruz madem kendimize eşeysiz üremeyi onaylamıyorum ben de,
    dedirten mal beyanı
  • her gün tekrardan insanlara kendini kabul ettirme sekansı bir süre sonra insanın canına tak ediyor. kendine hiçbir yerde yaşam alanı bulamayacağını düşünerek intiharı seçiyor. türkiye’de yaşam alanı bulamayacağı konusunda haklı insanımız ise travesti ile seks yapıp daha sonra öldürecek kadar ikiyüzlü.
hesabın var mı? giriş yap