• hastane odasını darmadağın eden adamın(esenyurt saldırganın)olay günü öncesinde adli kontrol şartıyla serbest kalması olayı.

istanbul'da 10 kişiyi bıçaklayan saldırganın, olay günü öncesinde babasını bıçakladığı, daha sonra polis ekiplerince kontrol için götürüldüğü başakşehlr çam ve sakura hastanesi'nde bir doktora saldırdıktan sonra odasını dağıttığı, ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı ortay çıktı. haber linki doktorlarsitesi

edit: bana saydırmayın doktorlarsitesinde okuduğum haberi hiçbir yorum katmadan sadece sizle paylaştım.
  • bu ülkede o saldırganı biri bıçaklasa o kişi tutuklanır, öyle bir ülke burası.
  • adli kontrol şartıyla serbest bırakan hakimin elinde işte o 10 kişinin kanı var.
  • sevmiyorum ben bu ülkeyi artık. siyasal islamın bu batırdığı bok çukurunu sevmiyorum. dünyanın göt deliği dediğimiz afganistan'dan, pakistan'dan hiç bir farkı kalmadk ülkenin. ülkede ucuz tek bir şey varsa o da canımızdır çok büyük ihtimalle.
  • çok iyi karar, türk adli sistemi hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmıyor.
  • milletçe testten geçiyoruz sanırım deniyolar hepimizi nerede patlak verecek bakalım bekliyorlar sonunda anarşist olup çıkacağız devlet bayrak ezan sevdalıları olarak,
    başka açıklaması yok bu hukuksuzluğun
  • ülkemizde hukuk tanımının yeniden yapılması lazım. bu ülke için hukuk demek ; suçluların adli kontrol şartıyla serbest kaldığı bir sistem. fakat sosyal medya çok tepki verirse o serbest bırakılan kişi akşamında tekrar gözaltına alınır kısa bir dönem cezaevinde tatil yaparak enerji depolar ve çıkınca o enerji ile kaldığı yerden devam eder.
  • 10 kişi daha bıçaklasin diye bırakmıştır hakim,biri ölürse belki tutuklanır. iyi halden 5,10 seneye çıkar hapse girdiği zamanda.
  • " yiyin birbirinizi" yasalarıyla yönetilen layik rejimin adalet anlayışı.

nasıl olsa böyükbaş'ların canı güvende. değil mi lan üstperde devletçileri? bu piç, birinin çocuğunu öldürse size ne zararı var değil mi, piç sürüsü üreten mahluklar?
  • ulan bari millet laf yer diye yalandan gözaltında tutsaydınız. hapsedilmesini geçtim.
hesabın var mı? giriş yap