• ankara'nin en güzel göründüğü yerlerden biridir. özellikle akşam manzarası müthiştir. özendirmek gibi olmasın, bira, sigara, muhabbet acayip gitmektedir. ortamın etkisiyle "sana dün bir tepeden baktım lan aziz ankara", "sana yenilmeyeceğim lan ankara" bile diyorsunuz.
  • aynı zamanda erzincan'ın kemaliye ilçesine bağlı bir köy.
  • ankara manzarası'nı en güzel görebileceğiniz yerlerden.
    direkt ankara manzaralı evler var ve cidden güzeller. *

marşımız apaçi, ruhumuz serkeş.
    yol veririz gitmezler de kader mi bu kardeş.

e-e-e-e-sertepe sıtayla. varsa şekerin, patlayalım şekerim.

bu arada beklenen ve sanılanın aksine, akp yerine chp ve mhp'nin çoğu yerde başı çektiği bir mahallemizdir.

ego vasıtasıyla 284 ile direkt; 286, 261, 263 ile dolaylı yoldan ulaşabilirsiniz.
    ayrıca sıhhiye'den ve ulus'dan direkt dolmuşlarımız mevcut olup, ailenizle güzel ve nezih ( burada gülme geldi) bir akşam için esertepe vadisi'ni tercih edebilirsiniz.

gelin lan turist ihtiyacımız var.
  • erzincan ili kemaliye ilçesine bağlı sünni türk(hayhorom) yerleşim yeridir. 20. yy başında ermeni yerleşimidir. 11. yy'dan kalma şırzu kalesi bu köydedir. 19. yy sonunda 138 nüfus rum ortodoks mezhebine mensup ermeni ve 116 nüfus türk vardır.
  • ankara ili keçiören ilçesine bağlı mahalle.
    80lerde çatışmaların merkez üssü olmuştur.
    babamın dedesinin mekanıdır.
    dedemin de mekanıdır.
    annemin de mekanıdır.
    benim mekanım değildir.
    benim mekanım sincan'dır.
  • türkiye'deki somali kolonisinin iki merkezinden biri.

"afrika evi" kuruluşu burada kurulu bulunuyor.

onlardan ayrı, somalili göçmenleri taze balık alış-verişi yaparken görmek heyecan verici bir deneyim.

(bunlar düzenli, yasal yoldan gelip yine yasal yollardan çalışma ve ikamet izni alarak, bilhassa türkiye-somali bilateral işbirliği projelerinde çalışan insanlar, belli bir kesimi de yine uluslararası ticaret konularıyla iştigal ediyor)
  • hem çok fena rüzgar eser hemde çok tepededir.
hesabın var mı? giriş yap