şükela:  tümü | bugün
 • allah belanı versin, eşinle yuvanda mutluluk huzur olmasın inşallah.
 • kürekle dövülerek öldürülse gram acımayacağım mahluk.
 • 1033tl ceza yazıldı. haberin özeti budur. sözün bittiği yer işte bu 1033tl.
 • seni seven kadının kalbine sıçayım …
 • böyle haberleri okudukça kendimden korkuyorum.
  fırsatım olsa ve yakalanmayacağımı bilsem gözümü kırpmadan öldürebilirim böyle insanları.
  hatta öyle vahşice bir ölüm olur ki bundan sonra hayvanlara eziyet edecek olan olursa bu vahşet aklına gelir ve tırsar.
 • eşiyle, çocuğuyla çoluğuyla birlikte; hayatının sonuna kadar bu davranışın azabını ve -sanmıyorum ama- türlü belaların kendilerini bulmasını dilediğim vahim olay.
 • o anne kedi ne acı çekmiştir yavruları öldüğü için... bu pislik de evlatlarından çeksin. yoksa eşinden çeksin. vicdansız!

  bu edit önemli: 2 kediye yuva aranıyor. ilgilenenler olursa çok iyi olur. 6 tanesinden 4'ü sahiplendirildi 2'si kaldı. hep evde oldukları için dışarıda yaşayamazlar. bu yüzden sahiplendirilmeleri önemli.
 • allah belasını versin. ne yaptı kedi eşine ölümüne mi zarar verdi yuh be.
 • 26 sokak fırın cafe ve ponçik parti evi isimli mekanların sahibi olan kemal dağhan akdağ isimli caninin yaptığı korkunç, iğrenç, şeytani ve canavarca eylemdir.

  bu sadist sosyopat tarafından yavruları gözünün önünde parçalanıp kendisi da kan kusana kadar kürekle dövülen anne kedi ve yeni doğmuş bebeklerinin bu canavarın saldırısına uğramadan önce çekilmiş videosu:
  https://twitter.com/…tatus/1396078678375899141?s=19

  bakın yavrucaklar nasıl tatlı, ne kadar minik ve masumlar. iyice bakın, bu video çekildikten bir iki gün sonra bu yaratık tarafından kürekle parçalandılar.
  bu canlara kıydı bu mel'un herif.

  edit: anne kediye sahip aranıyor (bkz: #123693546)
 • ortak tanidiklarimiza bizzat kendileri konuyu carpitarak anlatmislar ama sadece kendi anlattiklarina bile bakilirsa olay bildiginiz dogru... bir tur itiraf niteliginde olmus anlattiklari. (ara edit: hürriyetteki roportaja gore olay sirasinda anne kediyi olduremeyince eve cikmis ama hirsini alamayinca tekrar bahceye inip anne kediyi oldurmeye calismis link)

  ara edit 2 : 26. sokak fırın&cafe onunde 24 mayis 2021 tarihinde deniz akkaya liderliginde eylem gerceklestirilmistir.
  diger detaylar icin (bkz: #123703215)
  kemal dağhan akdağ hakkinda daha fazla bilgi icin (bkz: #123703145)

  ortak tanidiklara anlattiklarina göre, aylin isimli kadin kopegini sitede gezdirmeye cikmis ve yavrularini korumak isteyen bir anne kedi kopegine saldirmis. kadin, anne kediye dogru hareket yapinca bu defa anne kedi kadina saldirmis. olayin sesini duyan kocasi evden bahceye inmis -ve olay aslinda bitmesine ragmen- anne kediye elindeki kurekle hirsla vurmus. anne calilarin arasina kacinca orada da onu yakalayip tekrar vuruyor ama calilarin arasinda yavruları varmis megersem(!) direkt kendi anlattiklari bu. "yavrulari istemeden oldurduk" deseler bile anne kediye kurekle vurduklarini ve anne kedi daha fazla kürek yememek icin saklanmasina ragmen saklandigi yerde onu bulup tekrar vurdugunu da itiraf etmis oluyorlar boylece... anne kediye hirsla ve inatla birkac kere vurdugu zaten iki yavrunun olmesinden ve annenin darbeye bagli travma yasayip klinige alinmasindan da belliydi. haydi ekipleri zaten inceleme yapip cezasini kesmis yani olay gayet net ve acikmis.

  bununla birlikte onlari taniyanlar ne kadar kaba ve sorunlu olduklarini soyluyor ve yazmislar da... anlatilanlara gore adam sitede kedi beslenmesine en basindan beri takikmis ve boylece hirsini almis ve "kalanlari da oldurecegim" demis.

  bahcesehir halki olarak kesinlikle oradan alisveris yapmamanizi ve konuyu bilmeyenlere de ulastirmanizi rica ediyorum.

  isletmenin adi 26.sokak firin&cafe link
  ve poncuk parti evi link
  cafemarkt isimli sirket de bu cani aileye aitmis görsel

  lutfen diger vahset olayina da gundemde tutalim (bkz: 21 mayis 2021 antalya'daki hayvan cinayeti)
  (bkz: antalyada kedileri korkuluga asan manyaklar)