şükela:  tümü | bugün
  • evlilik öncesi ilişkiler kimseyi ilgilendirmez, gençken yaşanan olaylar nedeni ile günümüz zamanında hesabını sormak anlamsız.
  • ustteki entrylere ve reddittekilere bakinca aradaki sosyo-kulturel farkin ucurum oldugunu farkettigim olay. redditte, adama veya esine santaj yapiliyor olabilecegini, polise gitmesini, guvenlik sorunu olusturabilecegini, bir 'stalker'in hedefi olabilcekleri falan yazilmisken; guzide sozlugumuzde adama 'alagavat' yakistirmasi yapilmasi veya ne duruyon bosa gitsin seklinde tavsiye verildigini goruyoruz. ayrica adamin redditteki girisinde, 'tape'lerin nisanlanmalarindan onceki doneme ait oldugunu, kendisinin karisinin eski iliskilerini bildigini ve kendisinin karisindan 3 kat fazla partnerle birlikte oldugunu yazdigini belirtmek isterim.
  • seks yapmayı genelevde öğrenmiş, gömlek değiştirir gibi her gün farklı kadınla takılmış, ama evleneceği zaman "aman bakire olsun" takıntısı olan tiplerin gık bile çıkarmaması gereken durumdur. evlenmeden önce yaşananlar evlenmeden öncede kalır. çiftler önceki ilişkileri konusuna karışamaz, özel hayatlarıdır. genel kural bu olmalı. bu düşünce aklınızı kemiriyorsa evlenmeyeceksiniz.

evlendikten sonra başkalarıyla ilişkiye girilip girilmeyeceği konusu da taraflarca (evlilik öncesi) karara bağlanır. sonuçta kötü bir evlilik bittiği zaman sevdiceğiniz başkalarıyla beraber olacak. burada karar verilmesi gereken şey, "ben ortadoğulu bir yobaz mıyım yoksa modern bir insan mıyım" sorusu. sonuçta birden fazla kadınla beraber olmanın teşvik edildiği, birden fazla erkekle beraber olmanın ise cezalandırıldığı bir kültürden bahsediyoruz. modern dünyanın acayip gelen bu gibi olaylarından çok daha çirkin, yalan ve namertçe. kadın erkek eşitliği derken bahsedilen konu bu.gelip burada her iki tarafın da eşit namert ve yalancı olmasını savunmuyorum. çapkın ve evli olmayan kadına orospu derken, kendi sürtmesini erkeklik icabı görenlerden bahsediyorum. yoksa evlilik kararı almış tiplerin aldatma özgürlüğü değil mesele.

kasetle ilgili olayda ise; 20 yıl önceki bir kaset evliliği bozmak için kasedi elinde tutanlar tarafından gönderilmiş. burada adamın tavrı ve duraksaması son derece normal. çünkü kadın böyle bir kasedin kendi isteği olmadan ortaya çıkmasından büyük rahatsızlık duyacaktır.
  • hoştur.
  • sözlükteki ingilizce bilmeyenleri ifşa eden başlık.
  • şimdi öncelikle burada aldatma yok. çünkü evlenmeden önceki saçları diyor, tabi emin değil.

öte yandan sen zaten evlendiğinde karının daha önce seks yaptığını biliyorsun çünkü bakire değil, yani anlamış olman lazım.

şu andaki tek sorun, karının bu yaşadıklarının "kayıt altına alınmış" olması. yani eşinin daha önce seks yaptığını kabulleniyorsun da kasedini mi kabullenemedin birader ?
  • sabah sabah link var mı diye tıkladım.. ingilizce metni görünce hevesim kaçtı.. yanlış alarm...
  • esi grup seks yapmamis, 3 ayri erkekle seks videosu varmis. muhtemelen bu videolari ceken kisi bu kadina tekrar ulasmaya calisti, red yedikten sonra intikam amacli videolari gonderdi.

kimin kimle seks yaptigi sorun degil de bunlari kayit altina almak ciddi anlamda salaklik hem kadin hem erkek acisindan.
  • xhamsterda sanki gormusdum kariyi
  • google translate’ten falan çevirseydin bari kardeş. okuduğunu anlamadan bir de gidip başlık açmak... cahilsin ama özgüvenin de sağlam bravo.