• ustteki entrylere ve reddittekilere bakinca aradaki sosyo-kulturel farkin ucurum oldugunu farkettigim olay. redditte, adama veya esine santaj yapiliyor olabilecegini, polise gitmesini, guvenlik sorunu olusturabilecegini, bir 'stalker'in hedefi olabilcekleri falan yazilmisken; guzide sozlugumuzde adama 'alagavat' yakistirmasi yapilmasi veya ne duruyon bosa gitsin seklinde tavsiye verildigini goruyoruz. ayrica adamin redditteki girisinde, 'tape'lerin nisanlanmalarindan onceki doneme ait oldugunu, kendisinin karisinin eski iliskilerini bildigini ve kendisinin karisindan 3 kat fazla partnerle birlikte oldugunu yazdigini belirtmek isterim.
  • sözlükteki ingilizce bilmeyenleri ifşa eden başlık.
  • şimdi öncelikle burada aldatma yok. çünkü evlenmeden önceki saçları diyor, tabi emin değil.

öte yandan sen zaten evlendiğinde karının daha önce seks yaptığını biliyorsun çünkü bakire değil, yani anlamış olman lazım.

şu andaki tek sorun, karının bu yaşadıklarının "kayıt altına alınmış" olması. yani eşinin daha önce seks yaptığını kabulleniyorsun da kasedini mi kabullenemedin birader ?
  • google translate’ten falan çevirseydin bari kardeş. okuduğunu anlamadan bir de gidip başlık açmak... cahilsin ama özgüvenin de sağlam bravo.
  • olayı ele alırsak kadın grup seks yapmamıştır, bir grup insanlar ayrı ayrı seks yapmıştır.
  • ben bu “daha fazla seks yapma” yarışını oldum olası anlamadım, sanırım anlamayacağım da. adam doğal olarak üzgün ve ne yapacağını bilemez haldeyken bile “ondan 3 kat daha fazla kişiyle yattım” yazıyor. demek ki bu erkeklerin kadınlardan daha fazla seks yapma zorunluluğu ya da düşüncesi her millette var. ya diyelim kadın senden daha fazla partner ile beraber olmuş olsun, ne oluyor anlamıyorum ki ben? bu cinsiyetçilik nedir arkadaş? kadın yapınca orospu, erkek yapınca alkış kıyamet.

ek olarak konuya dönersek adama yapılan gerçekten rahatsız edici ve tacizkâr bir hareket ve kesinlikle hukuksal yollardan hakkını aramalı. tabii buradaki çoğu kendini erkek sanan andavala göre boşanma sebebi fakat aynı duruma kendileri düşse ne yapacaklarını bilemez hale gelirler.
  • aklıma black mirror 1. sezon 2. bölümü geldi. :)
  • sonunda doğru tercihi yapmış ki 20 senedir evli. bu da başka bir açı.
hesabın var mı? giriş yap