• sevgisizligi,ilgisizligi,öküzlügü,hanzolugu yetmezmis gibi hayvani boyutlarda cimriligiyle* hayattan bezdirerek kendini zorla terkettiren eski sevgilinin aylarca pesinizden kosup kendini affettirmeye calismasi, bunu yaparken hala öküzlügünden bi gidim bisi kaybetmemis olmasi örnegin siz yurtdisindayken aylar sonra arayip siz orda bi kelime türkçe anlamayan ecnebilerin arasinda eeeyteree beee derken telefonda "senin 10 milyon* borcun vardi ne zaman vericen onu banaaa" diye sormasi, hala birlikteymissiniz gibi kiskançlik krizlerine kapilip sizi bogmasi, en sonunda da sizi zorla evine sürükleyip dizlerinizde böhüeee hala sen varsin, sensiz bir dakkam geçmiyoo bohuueaa diye aglayip sizi iliskinizin geçmisine saygidan onun zirlamalarina katlanmak zorunda kalip kalbinizi yumusattigi geceden sonra dötü büyük motor dedigi bi kizla 1 aydir falan cikiyor oldugunu ögrenmek, o gecenin ertesi günü size hala utanmadan "nee haa yok canim benim o kizla aramda ne olabilir ki" demesi ve en son da arkadaslariniza ben ona yalvarmadim ya atiyo sizofren o! diyerek efsane bi final gerceklestirmesi* eski sevgiliden inanilmaz bi bicimde nefret etmenize hatta üstüne kusmak istemenize yol açabilir.

evet kendisini atli bi arabanin arkasina baglamak suretiyle dere tepe gezdirip parcalayarak katletmek istiyorum.
    (bkz: psikopat)
    (bkz: seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim)
  • sizi aldattıysa normal olan nefrettir. durduk yere artık sevmiyorum deyip ayrılandan da nefret edilir. ne derse desin ayrılınca bi nefret olur. başka biri gelip bütün bunları unutturur dert etmeyin. daha zor güvenin, gardınızı hemen indirmeyin elbet karakterli, aklı başında biri çıkar karşınıza. mutlu olun anasını satayım belki de yarın ölüp gidicez bi çay koyun da içelim.
  • "sevginin karşıtı nefret değil, kayıtsızlıktır." *
  • cok saglikli bir aktivitedir. kisinin tamamen iyilesmis olmaya cok yakin oldugunun belirtisidir. muhtemelen, bir zamanlar zihninizde cok yuksek bi yerlerde heykel olarak yerlestirmis oldugunuz, sozu gecen eski sevgilinin aslinda psikopata baglamis olan yalanci, dolanci ve zavalli bi insan oldugunu anladiginiz saniye baslar.
  • duyulan nefretin aslinda nefret degil; uzuntu, kendine acima ve ofke karisimi bir duygu oldugunu anlayinca hissedilen nefrettir.*
  • herhangi bir ortamda görüp nasıl onunla çıktığınıza hayret etmenize neden olan duygu. iğrençtir, konuşmasına bile dayanamazsınız ve yanından uzaklaşmak yapılacak en mantıklı eylemdir.
  • arada kalan yegane bağ kopmasın ister bazıları
  • "bir$eyden nefret ettiginizde, gorunmez/farkedilmez bir $ekilde ona bagli kalirsiniz" $eklindeki susan jeffers sozunun dogrulugunu kanitlayan eylem.
  • gelmisinden, gecmisinden, geleceginden, sagindan, solundan ve caprazindan, saygisizligindan, dusuncesizliginden, bencilliginden, manevi cimiriliginden, sorunlarindan, gulmesinden, gulmemesinden, bakislarindan, imalarindan nefret etmekle baslanilabilicek eylem.
  • çoğu durumda, ona hala aşık olmanın göstergesidir..
hesabın var mı? giriş yap