• sizin onun en büyük aşkı olduğunuzu gösterir. ve aynı zamanda sadece evlenmek için evlenen, evlilik delisi birisi olduğunu da göstermiş olur.

var böyle tipler gerçekten. hayatlarına birini akdıklarında, evlenirken bile eskiye mesaj verme kaygısı taşırlar. basit, boş insanlardır bunlar.

öyle bir sevgiliden mesaj aldıysanız hem beni hâlâ unutamamış diyerek gururunuzu okşarsınız hem de aynı zamanda böyle birinden kurtuldum diye mutlu olursunuz.
  • "allah mutlu etsin, bizde bizim çocuğu ilkokula yazdırdık" diyerek cevap atılmalıdır.
  • hava atmak için yapıyordur, ama bu hareket mesaj atanda ciddi bir kuyruk acısı olduğunu gösterir. zaten ucuz bir davranıştır ve mesajı alanın da iplememe olasılığı yüksektir.
  • mesaj gelmeden eski sevgilisine evlendim ben diye mesaj atiyorsa evlendigi insana saygisi olmayan bir kisidir bir halt olmaz ondan
  • boşanınca da atma ihtimali doğmuş. bi test sürüşü yapıp geleceğim demek istiyor belki de.
  • asla cevap verilmemesi gereken mesajdır.
  • allah mutlu ve mesut etsin. bir yastık da kocayın diye cevap verilir..
    sonuçta bir yaşanmışlık var. o günlerin hatırasına saygı göstermek gerekir...
  • özellikle bu msj gece 3te gelince insan ister istemez kıllanıyor!! bide yazmazmı bundan sonra beni arama diye numaranı bile silmişim ne araması amk?
  • başıma geleceğini hissettiğim 1 sene olsa gülerim dediğim durumdur.

mesaj atmaz da haberi gelir zaten..
  • çok da s.kimdeydi deyip umursanmaz
hesabın var mı? giriş yap