• sabitlenmiş entry
    pena (video kanalı)'nın yeni konsepti olan ekşi sokakta’nın altıncı videosu.

pena’da ekşi sözlük’teki bazı popüler başlıkları sokaktaki insanlara sorduğumuz röportaj videolarına da yer veriyoruz. ekşi sokakta adını verdiğimiz bu yeni seri için seçtiğimiz altıncı başlık eski sevgiliye söylemek istenen şeyler oldu.

videoyu izlemek için: https://youtu.be/2szyddwsa9k
    • güzel sevdim.
    • uzun zamandır pek düşünmüyordum bizi. ama bugün annem seni sordu, konuşuyor musunuz diye. ardından da fotoğraflarımıza baktım. bitişi çoğu iyi anıyı gölgede bıraksa da çok güzel 1.5 senemiz geçti seninle. çok şey öğrendim senden. ilişkinin illa vur kır olması gerekmediğini, huzurla, uyumla iki insanın yan yana büyüyebileceğini öğrettin bana. farklı ülkelerdeyken birkaç kaliteli gün geçirebilmek için birbirimize uçarak geçen 1.5 yılda olgunlaştım seninle.

aklıma maaş günümden bi gün önce canım sushi çekti yarın yiyeyim bari dediğimde 10 dk sonra sushi fonu diye para göndermen geldi. hakikaten kafasız çocuksun düşününce ama tatlıydın.

hala çok iyi arkadaşız, eskisi kadar konuşmasak da. hep yanında olacağım, biliyorsun. sana kalp arkadaşım demek istiyorum. konuşmadan da anlaşabildiğimiz için çok şanslıydık.

umarım mutlusundur.
    • aslında söylemek istediklerimi söyledim yüzüne senin ama hâlâ inanmıyorum ruhsuzca verdiğin cevaplara. bil bunu.
    • bundan sonraki hayatında seni, benim gibi üzecek hıyarlar hep olacaktır onlara karşı dikkatli ol.
      mutluluğu başka yerde aramamaya çalış.
      dersleri en azından bu sene ihmal etme.
      evin leydisine iyi bak seni üzecek davranışları olsa da onu yavrun olarak gör.
      hiçbir şey senden daha değerli değil.
    • selam orospu çocuu
    • gel buraya gel, sana laflar hazırladım.

öncelikle kalitesizliğin kitabını nasıl yazmışsın sen, gel şimdi bunları anlatayım sana. umarım okursun bunları vasıfsız insan.

senin nasıl biri olduğunu ilişkimizin nasıl başladığını düşünerek anlamalıydım en başından. senin hali hazırdaki ilişkin kötü gitmeye başlasın hemen iki ilgi gösterene koştun, koşuyorsun, koşacaksın. benle olan ilişkin de böyle başladı, şu an ki çocukla da böyle başladı. ben bunları sana barda da anlattım, anlamak istemedin. iyi ki ayrıldık, yoksa ilerde aldatılacaktım. belki de aldatıldım.

kalitesizsin.

hiçbir ilişkiye severek başlamazsın. bana kafede "seni zaten sevmiyorum ki." dediğin zaman anlamalıydım. bu kız benimle ciddi bir ilişki düşünmüyor, sadece yanında güçlü bir erkek olsun istiyor (fizik olarak çok güçlü sayılmam ama hayatına girmiş, girecek erkeklerin en kalitelisi bendim ve öyle kalacağım.bu seviyelerdeki insanlara erişebileceğini zannetmiyorum zira.) diye düşünüp, bitirmeliydim o anda.

kalitesizsin.

edit: sana her yılbaşı ve rixos beni hatırlatsın.

aklıma geldikçe eklemeler yaparım buraya okursan bunu takipte kal.
    • güzelliğin on para etmezdi, bu bendeki gerizekalılık olmasa.
    • fatiha suresi
    • yüreğime öyle bir kazınmışsın ki çıkmıyorsun aklımdan söyle bana affetmek bu kadar mı zor ölümlü dünyada birbirimize sarılsak tekrardan ne kaybedeceğiz yüreğimi sürgünlere yolladın sensiz olmuyor bırak inadı affet işte be canımın içi.
    • bağzıları niyetciye döndürmüş buraları
      (bkz: ezik yazarlar)
    hesabın var mı? giriş yap