şükela:  tümü | bugün
  • buram buram nostalji kokan eylem, sarj aletini ararken bir kağıt parçası düşüverir yere, geri koyayim derken göze yazılar çarpar ve bum:elle tutulabilecek gözle görülebilecek kıvamda bir nostalji.

    bir de eski bir aşk mektubu bulmak vardır..
  • çoğunlukla buruk bir gülümseme yaratır bünyede. ama bazen de kahkaha attırır!

    bizim buzdolabının üzeri yazılarla doludur mesela. gelen misafirler bir şeyler yazar, biz yazarız ev arkadaşımla bazen, komikli, ya da acıklı şeyler falan, ya da seksi seksi bişiler. okuyan için şahane eğlenceli. ama her gün gözümüzün önünde olduğundan dikkatimizi çekmiyor. bazen yanlışlıkla elimiz çarpınca yere düşüyorlar okuyup okuyup gülüyoruz. yıllar önceki fikirlerimizle şimdikileri kıyaslıyoruz. şaşırıyoruz, ulan ne kadar değiştik falan oluyoruz.

    buzdolabının üzeri bildiğin hazine lan, 4 yıl önceki yılbaşı menüsünden, haftalık alışveriş listesine, yemek tariflerinden hayatımızdaki insanlara kadar her şey yazıyor.
  • sayfalarca yazılan o yazıları bir gün bir kenarda unutulacağını bilerek ve çok zaman sonra o kenardan tesadüften bulup ve okuyup üzüleceğimi bildiğim için yazdığım yazıları bir süre sonra yakarım veya yırtıp çöpe atarım. baya iyi gelir hatta terapi gibidir benim için.