• " şanlıurfa'da çocuk yaşta evliliklerin önüne geçilmesi için bir panel düzenledi. panele katılan imamlar, konuşmacı avukatın etek boyunun kısa olduğunu belirterek, "sen masanın arkasında anlat, biz din adamıyız" dedi. "

kaynak

aspirin kadar faydaları yok millete..
  • bir yobaz klasiğinin gerçekleşmesidir.

şaşırtmamıştır.
  • imam değil sapıklardır.

sayın avukat çocuk yaşta evliliklerin önüne geçilmesi yönünde bildiri ve konuşma yaptığı icin muhtemelen çocuklara göz koyamayacak olmalarindan rahatsız olmuşlar, eteği bahane etmişlerdir.

yıl olmuş 2022,modern ve laik türkiye cumhuriyetinde etek giymekten rahatsiz olan insan lütfen bu ülkeden gitsin ve daha fazla ne varlığıyla ne de zihniyetiyle kirletmesin ülkemizi,zira yeterince kirlettiniz zaten.
  • din zorbalığı yapan imamların şaşırtmayan olaylarından bir tanesi daha.

sıra vaaz vermeye gelince, güzel ahlak, hoşgörü vs. zırvalamaya devam edeceklerdir. madem etekli kadın görünce halleniyorsun, sektör olup kendin gideceksin oradan.
  • cinsel taciz davası açılması gereken olaydaki kişilerdir.
  • her şey tamam da eteğine takılmış bey efendi. kaçıncı yüzyılda konuştuğumuz şeye bakın. memleketin çoğunluğunu da bu zihniyette profil oluşturuyor maalesef.
  • (bkz: boş yapmak)
  • artık dayanamıyorum. bu en önemli biziz, bize uymak zorundasınız kafasına katlanamıyorum. hoşgörüyü hep kendisine bekleyen; herkes onlar nasıl istiyorsa öyle davransın, öyle giyinsin, öyle konuşsun, öyle otursun, öyle kalksın, öyle yaşasın isteyen bu zihniyetten bıktım usandım. sonra vay efendim bu laikçiler çok da şey. ney arkadaşın, ney? nefes alamıyoruz, çoktan boğulduk biz. yeter artık yeter!
  • “iradeye sahip çıkamayız; nefse yenik düşer, abdest bozarız” anlamı taşır. bakmamak, etek boyu ile ilgilenmemek; kadının masanın arkasına geçmesinden daha zor gelmiş demek ki.
  • benim de okulda etek giymeme karışan bir imam hatip müdürüm var hepsi aynı örümcek zihniyet
hesabın var mı? giriş yap