• eveeet. sonunda ayriligin 13. senesindeyken yeniden uretilmeye başlamiştir. şuan elimde bi kolisiyle eve yuruyorum. mutluluktan ağlayarak entri giriyorum. bekledik bunu çok bekledik.
  • "yakarız bu gezegeni, yakarız!"

son zamanlarda bu ülkeye dair beni mutlu eden tek şeyin bir bisküvi olmasını sağlamış gelişmedir kendisi.
  • eti'nin internet sitesine de eklenmiş. * geçen sene erkek arkadaşım ilk kur zamanları 2 koli bulmuştu bana ama yine de çok mutluyum şu an.

eti seviyorum seni, lütfen bi güzellik daha yap da bunu da tekrar sür piyasaya.

edit: artık canım eşim ve nikah şekeri yerine de bumbo dağıttık *
  • (bkz: bumbo)
  • hadi be. hemen gidip alayım. önce filleri sonra maymunları yiyim.

tanım: çocukluğuma döndüren gelişme.
  • geçen bir çocuğun elinde görmüştüm saldırmamak için kendimi zor tuttum. marketlerde de hiç görmedim yahu. çok özledim çoook.
  • birkaç kişide bumbo hikayesi gördüm olabilir mi ki öyle bir şey dedim ama olmuş. çocukluğuma dair en çok özlediğim tat kendisi ve artık bizlerleymiş. ama ben hiç bir markette göremedim, alan yazar arkadaşlar nerede satılıyor yeşillendirirse çok mutlu olurum.
  • şu aralar beni mutlu eden tek şey bunun tekrar üretilmesi.
  • gerçekse çok sevineceğim yüksek düzey nostalji yaşatacak durum. yok olduğundan beri ara ara gözlerimin aradığı google'ladığı oluyordu.
  • etinin bana göre ucuz yollu reklam çalışmasıdır. çalıştığım okulda bile öğretmenler "kantinde ne buldum" diyip öğretmenler odasında hasret gideriyorlar. lakin uzun zamandır üretilmediğini zannedenler, okul kantinlerine bakmalarını rica derim. çünkü 2 sene önce @kntn etiketi ile beraber okul kantinlerinde satılmakta idi. bence genç nesil arasında da (ki bence genç nesil değil özlem duyan öğretmenlerdir) baya satılıp popüler olunca genel satışa başlamışlardır diye düşünmekteyim...
    not az önce etinin web sitesinde hala kntn etiketli ürünler satılmakta lakin bu ürünler içinde bumbo yok, ayrı olarak satışa başlamışlardır
hesabın var mı? giriş yap