aynı isimde "euphoria (dizi)" başlığı da var
  • "ey türk gençliği ,hayatlarınız koca bir kümeste geçiyor " kat fernandez...
  • evet dogru, bu yeni nesil cocuklar o partileri tecrube ediyor fakat yasadiklari duygu sari tuvalet terligine bakarak mastrubasyon yapmanin utanci, bunu aldigin veya buna uzanan bir sekans var mi? her dram "guzel".

hikayenin en ezik karakteri dahi(dombiliye asik eleman) james dean. sirf o elemandan dizi ceksen olur. her bokun bu kadar parlak ve populer oldugu bir duzende hayatin kendisine yaklasmak, dramlari anlatmak cok mumkun degil. ki her yogun sahnede "ah be, guzel dram, yasanir ve satilir bu dram," dedirtiyor. gercekten uzen ve kiran, dusunmeye zerkeden neredeyse hicbir sahne yok. her sekans civil civil, janjanli. memeli, gotlu ve sexy.

dertlerin hepsi yine sexy ve "kolay yolcu".

diziye dair ideal ve orjinal neredeyse hicbir sey yok. en rahatsiz eden kismi ise bu bunun bu kadar kabul edilmis olmasi..

populeri guzel satacaz ve saat biriktirip para basacaz. olay bu, diyen bir urun. uzucu.

birncil örnek, bütün seri boyunce dombilinin “çirkin ve dışlanmış hisseetmesi” ve fakat bu hiç teslim edilmiyor. buna devam kurgu ise am göt meme ve rejectness filled coolness... vb

1/10
  • güzel sevdim
  • lütfen bana çalışan düzgün bir link verin. gerçekten her link donuyor 4. bölümde kaldım ağlayacağım, izleyemiyorum.
  • gerek atmosferi gerek soundtrack'i gerek etiketlere olan duruşuyla en sevdiğim dizilerden
  • at the some point ,you make a choice about who you are , and what you want.
  • ismini bir türlü doğru telaffuz edemediğim ck parfümüm.
    "yuropya" diyorum hep. yok avrupa kömür ve çelik topluluğu amk.
  • gta 4'ün fizik motoru.
  • senaryo bilindik, sadece gençlerin yaşadığı sorunlar (her zaman ki gibi) farklı.
hesabın var mı? giriş yap