• istanbul havalimanı, 3. köprü, osmangazi, çanakkale, şehir hastaneleri ve bir çok atıl havalimanı ihalesini euro ile yapıp halkın mevduatlarını tl’de tutmasını istemek nedir yahu? aptallara dolar yaktırtmak en sevdiğim akvitiviteleri; kendi yandaşına bir yandan euro ile ödeme yaparken oy veren kitlene elindeki euro’yu bozdur baskısı yapmaları tam anlamıyla komedi. aptal turnusolü gibi bir olay. sen tl kullan çomarım, euro bana ve yandaşıma lazım.
  • hukumetin sikiyle gerdege girmeyin basligi
  • dolar yakan yok bu aralar en çok onları merak ediyorum başlarına bişey mi geldi acaba
  • 10 yıllık tl faizi diye bir şey yok, bırak 10 yıl sonrasını tc nin 1 ay sonra ne olacağı belli değil. o yüzden proje kredileri dövizle verilmek zorunda, ben de sevmiyorum tayyibi ama kim gelse hangi proje olsa usd eur olmak zorundaaaaa
  • kendi ülkesinin mahkemelerine de güvenmez, verilen işte olumsuzluk olursa ingiltere mahkemelerine gidilmesini kabul edip imzalar.
  • bunu yapan hükümet, covid-19 pozitif olan gerçek sayılarında gizler. ve maske takın der.
  • tl ile ihale açılsa acaba kaç tane firma o ihaleye girer. bu ülkede kimse güvenmiyor zaten tl'ye.
  • kimse tl ile 10 yıllık vadeli proje yapmaz,dünyada ticaretin parası maleaef dolardır,kim gelirse gelsin bı düzen böyle gider,haa bu yurtdişindaki avrupa ülkeri içinde aynıdır
  • ihaleyi alan firma dış kredi ile halleder tüm yatırımı. kredi ödemeleri euro iledir. bu yüzden de ödemesini döviz ile alır. bu garanti verilmezse kimse ihaleye girmez.
  • ikiyüzlülüğün daniskası!
hesabın var mı? giriş yap