şükela:  tümü | bugün soru sor
  • büyük rezaletlere imza atan paranıza ve zamanınıza değer veriyorsanız bulaşmamanız kesinlikle alışveriş yapmamanız gereken site. başında işten anlamayıp, hayatında sadece beyaz eşya dükkanı yönetmiş sadece patronların uzun süredir tanıdığı için görev verdiği, küçük esnaf mantığıyla hareket eden, eğitimsiz, yalan söyleyip duran bir genel müdüre sahip gürses opel rezaleti ni yapan aile şirketine bağlı başka bir kuruluş.
    ürün sipariş ediliyor, yanlış ürün gönderiliyor, ürün geri gönderiliyor , kargodan alınmıyor aynı ürün müşteriye geri gönderiliyor. stokta olmayan ürünleri var diye gösteriyor sorduğunuzda kimse muhatap olmuyor sonra olay yalan söyleyen genel müdüre gidiyor.
    çalıştıkları iş ortakları hakkında çalışanlarına baskıyla yalan yanlış yorumlar yazdırılıp sonra çalışanlar ortada bırakılıyor, ismi bulan kişiye ismi bulduğuna dair mutabakat verileceği yine bu genel müdür tarafından beyan ediliyor sonra yine kaçak oynuyorlar.
    sıkılmadık mı bu işi bilmeyen firmalardan bence çok sıkıldık, paranızı seviyorsanız sinirlerinizi yıpratmak istemiyorsanız bu siteden alışveriş yapmayın. aynı gürses opel rezaleti gibi bir şey yaşamak ister misiniz ?
  • mümkün olduğunca uzak durulması gereken hayatımda gördüğüm en rezil internet alışveriş sitesi.