• eğlenmediğin kadınla evlenmenle sonuçlanacak ayrım.

sonra ben neden orta yaş bunalımına girdim, kocam beni neden aldattı, karımı sevmiyorum hayatım bok gibi...

ulan davar sen daha bunun ayrımına takılıp kalıyorsun şunu aşıp herşeyin amk ruh eşim olsun insan olsun zeki olsun da çocuğum da zeki olsun diyeceğine yok içiyor yok sevişiyor bunla evlenilmez şu bu. la bi git evleneceğin karıyı anan seçsin sen böyle bir kararı tek başına verebilecek kapasitede değilsin arkadaşım.

küfür ediyorum içki içiyorum sevişiyorum yeri geliyor evde 6 saat temizlik yapıyorum yeri geliyor 20 kişiye servis yapıyorum yeri geliyor günde 3 defa antrenman yapıyorum yeri geliyor beynimi kapatıp günün yarısından fazlasını ders çalışmaya ayırıyorum.

şimdi defol git sevişmeyen küfür etmeyen içki içmeyen ama bu öteki saydıklarımı da yapmayan bir kadınla evlen de tek derdi dizisini izlemek olan karınla bir ömür geçirmeye çalış. bıktık sizden bize de saygılı, kültürlü adamlar kalsın ortalık kalitesiz erkekten geçilmiyor.
  • ultraviole mor ışığa tutun, içinde atatürk silüeti görünüyorsa evlenilecek kadındır.
  • geceden sirkeli suya basın.
  • önemli olan adam olup ikisini birleştirebilmek, iki özelliği de bir bedende toplamış olan ruh eşini bulabilmektir.
  • kendisini evlenilecek erkek sanan dangozların geliştirdiği ilkel seçim tüyosu.
    ilk önce şunu kafanıza sokun, seçen her zaman kadındır, size seçim hakkı veriyormuş gibi yapan da kadındır.
    ayılın biraz.
  • yanlışlıkla eğlenilecek kadınla evlenirseniz kendinizi hobisinden para kazanan bir tip olarak da düşünebilirsiniz.
  • e bu mantıkla sen evlenince bayağı mutsuz olacaksın. evlenince eğlenmek için evliliğini tehlikeye atacak sonunda yine mutsuz olacaksın. kısacası sen bu kafayla ne eğlencebilirsin ne de eğlencebilirsin.

(bkz: paradoks)
  • kadınları aşağılayan başlıktır. evlenilecek insanla eğlenilecek insan vardır. evlenilecek, eğlenilecek ayrımı kadına mahsus değildir. evlenilecek erkek ile eğlenilecek erkek de vardır. ayrıca sen eğlenilecek insanla takılıyorsan eğlenilecek, evlenilecek insanla takılıyorsan evlenilecek insansındır.
  • saçma aktivite. ayıracağına birleştirsene gözünün yağını yediğim.
  • eğlendiğiniz kadınla evlendiğinizde ortada ayrım falan kalmayacaktır.
hesabın var mı? giriş yap