• anaerkil düzenin iğrenç yüzü. çekin pis ellerinizi artık erkeklerin üzerinden yeter! kendisi istediği erkekle yatar, gezer, tozar. evlenmeye gelince el değmemiş erkek arar. bıktık ulan bu zihniyetten bıktık.
  • pipisini bulduğu her deliğe sokmuş erkektir. ailesine iade edilmelidir.
  • vücudunun her tarafını tanımadığınız kadınlar ellemiş, ağzına yüzüne kukular değmiş. ki aynı ağızla sizi öpecek, öpüşürken aklınıza gelmeyecek mi bunlar?
    türlü türlü memeyi mıncıklamış eller sizin çocuğunuzu sevecek bir de.

baba olmaması gereken erkektir. hasarlıdır ve ancak eğlenilir, evlenilmez.
  • farkedildigi an, hemen baba evine goturulup "oglunuz patlak" deyip birakilmasi gereken erkek. terbiyesiz, ahlaksiz. evlenmeden baska kizlara bakan hafif erkek kadar itici baska bir sey olamaz.
  • rezalettir, boşanma sebebidir.
  • sexten yıpranmış pipisi, pembe renkten çıkmış adeta morsumsu ve kararmıştır.

derinin bir miktar pörsüdüğünü de fark edersiniz dikkatli bakın, yumuşak doku gitmiş kullanılmıştır.

bu ne olduğu belli olmayan hastalik taşıma ihtimali olan, ahlak yoksunu ailesinin utancı, rezil bir erkek olmuştur. çocuklarınizi boyle şehrin tanıdığı bir erkekten mi yapacaksınız.

carşıya pazara çıkamazsınız, alışmış kudurmuştan beterdir! bu adam kesin sizi aldatır.

ayrıca evlilik öncesi doktor muayne etmeli o sevgili makatına doktor parmağı girmeli, böylece anal istemeye yüzü olmaz.
  • ya kaç defadır söylüyoruz evlenecek kadınlar size sesleniyorum. lütfen evlenmeden önce şu damadı su dolu leğene önce bir batırın hava kabarcığı çıkmazsa evlenin diye. #87049675
  • daha ilk geceden pozisyondan pozisyona giriyorsa kesin patlaktır. o ağızla bi de "karıcığım, kaynanacığım" mı diyecek?
  • stepnesiz yola çıkmamanız gereken durum.
  • düşünsene, kadın bunu koca diye evine almış, yarın birgün kızın teki çıkıcak "ohooo ben senin kocanı okuldayken canım sıkıldıkça evire çevire amardım" diyecek...

korkunç...

artık o patlağı koca diye yatağına sokar mı, baba diye çocuğuna gösterir mi bu kadıncağız.

sonuna kadar haklı...
hesabın var mı? giriş yap