• nolur şu başlıkları filtrelerden geçirin. bu nasıl bir düşüncedir. yaşanılanlara göre insanın değeri düşmez . erkek yada kadın yaşadıklarımızla varız biz bu dünyada. değer nedir ,kim değerlidir , düşer mi çıkar mı ? boşanmış, dul ,evde kalmış bu yaftalarla isim isim gruplara ayırdığımız için bu durumda toplumumuz ,insanlığımız!
  • ben de önceden böyle düşünürdüm. boşanmakla kalmamış, bir de bekar baba olarak 8 yaşındaki çocuğumla yaşıyorum, birlikte büyüyoruz çünkü. kendimi dezavantajlı birey olarak görürdüm duygusal ilişkilerde. ama artık öyle düşünmüyorum. benim dezavantajlı olduğumu düşünen birisi zihnen dezavantajlıdır benim gözümde. bu konuda bana kendimi kötü hissettirecek kişileri anında hayatımdan siktir ediyorum. benim 'durumumu' kabul ettiğini belirtip içten içe taktir bekleyenlere ise şaşırıyorum. çünkü bir insan, insan olduğu için taktir beklememeli. diğerleri hayvan çünkü.
  • önden kazası varsa, değişeni olmasa bile belaltı işlem görmüşse, boyalıysa falan değer kaybı olur tabi de önemli olan segmenti ve kasko değeri.

delikli boncuk nasıl ki yerde kalmazsa piyasası kasko değerinden yukarıda olan üst segmentler de elde kalmaz.

yine de şase ve podyelerde oynama olup olmadığına, ağır bakımlarının zamanında yetkili serviste uzman eller tarafından yapılıp yapılmadığına bakın derim. süspansiyon sistemine özelikle dikkat edin.

sonuçta herkes ihtiyacını bütçesi nispetinde karşılamaya uğraşıyor.kimine göre kiminin sıfırı dahi değersiz, kimine göre kimi ise her daim reşat altın.
  • erkeğe araba muamelesi yapan şerefsizlerin iğrenç yorumu. zihniyetiniz batsın, bu ulkede erkek olmak çok zor.
  • araba mı bu ya? kadın, erkek fark etmiyor hep dikkat çekmek için metalaştırma efektinin kullanıldığını düşündüğüm başlık.
  • yine değersizleştirildik, itibarsızlaştırıldık, hor görüldük. nedir bu çektiğimiz aq.
    bir de kız babasıyım ki ohoo yerlerdeyiz biz.
    zaten bize yağmurlu havada su veren itfaiyenin hortumunu siksinler ya.
  • alım fırsatı.
  • katillerin bile değerinin düşmediği bir ülkede komik olan hede.
  • 2. el piyasası artacak diyorlar beyler. canınızı sıkmayın.
hesabın var mı? giriş yap