• bekar oldukları halde kadın bulamayan erkelerin yerin dibine soktukları kadınlardır..
  • ''baskalarinin iliskileri benim sorumlulugum degil. tas gibi bir kocaniz varsa ve kendi istegi ile bana geliyorsa, uzgunum, affetmem. ''

senin sorumluluğun başkalarına değil, kendine olmalı. kendisine saygısı olmayan bir sürtüğün girdiği entry.
  • karşılıklı bilgi ve rıza varsa gayet normal bir durum. hele ki bir beklenti yoksa. nedense insanların içindeki ve dilindeki şeyler farklı oluyor. kendimize bile ifade etmekten korkuyoruz içimizden geçenleri.
  • kadınların en büyük düşmanı yine kadınlardır diye boşa denmiyor
  • hırsızın hiç mi suçu yok dedirtir.
  • bunla ilgili olarak bir kadından duyduğum geri beslemeyi paylaşayım.

kadının ağzından yazıyorum.

evli erkek seçilmiş erkektir. bir kişi bunu koca olmak için seçtiyse iyi olma ihtimali bekara göre daha yüksektir.

ikincisi düzenli bir seks hayatı olduğu için kondisyonu bekar bir erkeğe gmre daha iyidir.

üçüncüsü ve en önemlisi ise bana musallat olmaz, olamaz. istediğim an siktir ederim.
  • karısını aldatan o şerefsiz pezevenkte hiç suç yok yani..
    elin kadını geldi, mis gibi eşine çocuklarına bağlı aile babasının ırzına geçti değil mi..
    aynısını kocama babama yapsalar değil canım o.. aynısını kocam da, babam da kim yaparsa yapsın, s..kini koparır eline veririm o.çocuğunun olacak o..
  • bunun tam tersi ise; boşanmış erkeklerin çekici gelmemesi durumudur.
  • bunlarin iki modeli var; adamin evli oldugunu bile bile ozellikle ayartmaya calisanlar ve bir nevi kendileri de magdur olanlar.

ilk modelin zaten ar damari catlamis ona bir sey demiyorum. fakat ikinci model kendine saygisi olmayan, ezik, gurursunuz ve onursuz olmasi hasebiyle zavallidir. bunlarin evli sevgilileri muhakkak ki esleriyle artik arkadas gibi olmuslardir, beraber uyumuyorlardir bile, ama bir sebepten -ki genellikle cocuklar- bosanamazlar ve guyya deli gibi asik olduklari kadini metres pozisyona sokmaktan da erinmezler. bu ikinci model hic utanmadan bir de evdeki kadini kotu beller. kadin adama eziyet ediyordur. oha, su uclu ilişkide en hakli olan taraf halbuki "resmi nikahli eş"?!

neyse efendim, bu kadinlar yillarca adamin cocuklarinin buyumesini, cesaretini toplayip bosanmasini falan beklerler. adam da rahat oh, evde hizmetci ve cocuk bakicisi, disarda seks partneri, kendi kucuk hareminde "kader kurbani" pozlarinda hayatini surdurur.

var di mi etrafinizda boyle kadinlar? hicbiri yuva yikan fettan kadin tipi degil ama di mi? yazik hep magdurlar hep magdurlar.
  • ben evli kadinlarla iliski kuruyorum
hesabın var mı? giriş yap