• kendince haklı sebepleri olabilir; anlayışla karşılamak gerekiyor..
  • kırbaç cezası ile eve hapsolmalı. evliyse evde kocası öğretsin. ne demek dans kursuna gitmek. dansı sadece bekarlar yapar.
  • evli oldugu halde maca giden erkek ile evlidir.
  • ciddi risk alan hanımdır. eşi de biraz şeydir.
  • dans turune gore degisir. bachata yapacaksa kim ne derse desin erkek de kadin da bu dansta partner olmanin ruhuna kapilir. birbirlerinden duygusal ya da cinsel anlamda etkilenebilir... ama atiyorum oryantal, mezdeke ya da hint dansi dedigimiz yakin temasin olmadigi danslara katiliyorsa neden olmasin ki bence spor yapmaktan pek farki yok.
  • bomboş bir kıyaslama, karşılaştırma.
    (bkz: beynini kullanmadan entry girmek)
  • bekarken dans kursuna gittim. temel salsa,vals ve tango egitimleri aldim,harika zaman geçirdiğimiz arkadas grubumuz vardi,cok eglenceliydi. hatta kursun acilmasina öncülük edip başkalarının da katılmasını sagladik. oradayken tanışıp evlenen arkadaşlarımız oldu.

linç yemek istemem ama evli birisinin dans kursuna gitmesine karşı olmak çok çok normal bir durum. sevgiliniz için de geçerli. dans fiziksel temas kurulan, partnerinizle aşırı derecede yakinlik kurduğunuz bir aktivite. kimse iddia etmesin yok biz öyle seylere bakmiyoruz, moderniz, kıskanclik bilmem ne diye.. geçin bunları.
  • aynı kursa gitmeyeceksek olabilir.
  • üniversitede dans kulüplerine kız düşürmek için giden mühendislik öğrencilerinin entry girmesini beklediğim başlıktır.

dans edeceğim diye erkek erkeğe eşleşip koskoca avm'de dans eden insanlar gördüm ben.

bir kadına o istemediği sürece dokunamazsın. o yüzden pek de üzerinde durulmaması gereken hede, belki de hödü.
  • sürtünme sevdalısıdır.
hesabın var mı? giriş yap