• bekarken dans kursuna gittim. temel salsa,vals ve tango egitimleri aldim,harika zaman geçirdiğimiz arkadas grubumuz vardi,cok eglenceliydi. hatta kursun acilmasina öncülük edip başkalarının da katılmasını sagladik. oradayken tanışıp evlenen arkadaşlarımız oldu.

linç yemek istemem ama evli birisinin dans kursuna gitmesine karşı olmak çok çok normal bir durum. sevgiliniz için de geçerli. dans fiziksel temas kurulan, partnerinizle aşırı derecede yakinlik kurduğunuz bir aktivite. kimse iddia etmesin yok biz öyle seylere bakmiyoruz, moderniz, kıskanclik bilmem ne diye.. geçin bunları.
  • baya boş yapılmış bu başlık altında.
    gereksiz kıskançlıkları olan biri değilim. ama eşimin de tanımadığım bir adamla sarmaş dolaş dans etmesini de kaldıracak değilim.
    bunu kabul edene de laf söylemem çünkü "banane". ama ben böyle düşünüyorum diye de beni "gerici" olarak görenlere ancak kıçımla güler geçerim.
  • yakın bir arkadaşımın karısının hamilelik sonrası “kilo verme” maksatlı yaptığı eylem. arkadaş evde bebek bakarken ablamızın hiçbir dersi kaçırmaması , bizim bundan kıllanmamız ve arkadaşın aldatılması ile sonuçlanan süreç.

sonra bunlar ayrıldılar ve bir sene sonra , “çocuk babasız” büyümesin diye tekrar bir araya geldiler.
  • eşine dokunulmasını ve yakın temasta bulunulmasını normalleştirmeye çalışan meriç/gavatları bulunduran başlıktır.
  • kalburüstü üniversitelerde hep dans kulüpleri ve dışarıdan getirilen hocalar olur. salsa, bachata, r&b, tango vs. aklınıza gelen hemen hemen her popüler dans gruplara ayrılarak sene sonu yarışmalarına hazırlanılır. senenin sonunda grupta sevişmemiş çok az insan kalmıştır. hatrısayılır çoğunluk hocasıyla da yatmıştır. yakın zamanda istanbul’daki okulların 4-5’inde bu duruma şahit oldum. çoğu hoca bir yerde 2 yıldan fazla çalış(a)maz zaten, bir seks skandalı patlak verdiğinden :)
    o yüzden kimse hikaye anlatmasın bu konuda. salağa yatanlara başarılar. yok dans ortamını bilmiyormuşmuş, yok felsefesini çözememişmiş; lan suyun başını tutanlar(hocalar) zaten aklı sikinde/kukusunda tipler alooooo. ne anlatıyorsunuz siz?
  • özendiği, taklit etmeye çalıştığı batı bile buna garip bakıyorken, gelmis burada bunu savunuyor bazı mallar topluluğu!!
  • başlıkta kadın ibaresi yer alsa da lütfen yazımı "evli olduğu halde dans kursuna giden insan" olarak okuyunuz.

amına koyim gene modernlikten ölmüşsünüz.

lan sığırlar odası mensupları sizi, eşinizin beline sarılan kişi siz olmayacaksanız evlenmeyin ya. hayattaki en büyük tutkunuz dans ise eşinizin de perspektifi aynı olsun. başkası eşinizle bachata yapacak ve cinsel organlar kasıklara değecek, bele atılan eller kalça çıkıntısına basacak. oldu bir de kolonya tutalım kendisine.

sanki eşimiz resim kursuna veya ebru kursuna gitmiş de orada karşı cinsten başkaları var diye öküzlük etmişiz gibi davranmayın.

ayrıca partnerli olan danslarda romantizm/erotizm hissetmiyorsanız siktirin gidin dans etmeyin. bu danslar kendini müziğe kaptıran çiftlerin hareketleriyle oluşuyor, anadolu folklor dansı muamelesi yapıyorsanız daha içinde olduğunuz dünyadan bihabersiniz demektir.
  • 1000 megavat gücünde bir kocası vardır.
  • dans ortamini bilmeden, yorum yapanlara cok uzuluyorum, bekarken uzun sure dans kurslarina gittim, latin danslarindan tangoya bir cok dans turunu ogrendim sonra evlendim, hanimla birliktede gitmeye devam ediyoruz.
    eger duzenli olarak dans gecelerine / kurslarina gidiyorsaniz gozlemleyeceginiz en temel sey farkli amaclarla gelenlerin ilk bir ay icerisinde elimine olmasidir. kalanlar dans ortaminin kulturunu hazmedip mutlu bir sekilde hayatlarina devam ederler.
  • dans ve spora göndermeyin aldatılırsınız şu kardeşinizden size bi küpe olsun
hesabın var mı? giriş yap