• excel ile ilgili aklınıza gelecek tüm sorunuza yanıt alabileceğiniz, hatta üstüne "- hacım şunu beceremedim bir el atın" dediğinizde başka yerde para ile yaptıramayacağınız excel formüllerini, makrolarını ustalıkla yapacak aşmış, hatta kafayı kırmış insanların olduğu site. son olarak yaşadığı hosting problemi nedeniyle arşivdeki tüm dosyalar gitmiş ama olsun candır, yeri geldiğinde hayat kurtarır.

http://www.excel.web.tr/
  • sorduğunuz sorulara çok hızlı yanıt vermeleri; ilgi ve bilgi düzeyleri ile gönülleri makrolayan bir site.
  • sorularınızı anlaşılır şekilde sorduğunuzda, cevabını mutlaka alacağız site. daha önce açılmış konuları incelediğinizde işinize yaracak şeyler bulabilirsiniz.
  • müthiş bir site, lakin sorunlara karşı duruşları balık tutmayı öğretmek yerine balık tutmak şeklinde.
    ayrıca videolu anlatımları yılda 99 tl karşılığı izlenebiliyor ki makroları öğrenmenin en ucuz yolu bu olsa gerek.
  • excel'de amatör düzeyden profosyonele, her konuda sizlere ivedi bir şekilde yardım sunan kullanıcılara sahip web sitesi... sadece anlatım değil üstelik sizler için tablonuzu da oluşturmaya yardımcı olmaktadırlar. savas_145 ve sakman26 nickli hızır excel servis hekimlerinden aldığım yardımla güne güzel başlamama vesile olmuşlardır.
  • bana zamandan tasarruf ettiren. o kıymetli zamanı sevdiklerime ayırmamı sağlayan yegane üstadların bulunduğu forum sitesi.
  • yıllık üyelik bedeli 220 tl olsa bedava gelecek, efsane bir forum.
  • beş yılı aşkın bir sürededir forumun üyesiyim. oradan çok şey öğrendim. öğrendiklerimi sorulan sorularla paylaşmaya çalıştım. yaptığımız şeyler bizim için küçüktü belki ama karşıdaki için hayat kurtaran şeyler olabiliyor. sırf ona yardımım dokunduğu için kendimi mutlu hissettim ve en önemlisi sitenin üslûbu hiç bozulmamıştı. rahmetle andığımız mahallenindelisi'nin dediği gibi; "excel ile ilgili aklınıza gelecek tüm sorunuza yanıt alabileceğiniz..." bir site(ydi). hatta parasını vermeye gönüllü olsanız bile kolay kolay bulamayacağınız çözümler üretmiştir.

bu altın üyelik konusu yıllardır var. fakat daha çok siteyi kullanıp, işini görenlerin yada excel öğrenmek isteyenlerin ödediği ücretti. dün foruma girdiğimde altın üyeliğin fiyatını 15 liraya çekmişler.
    fakat çok önemli bir hamle de peşinden gelmiş. altın üyelik olmadan dosya yüklemek ve indirmek mümkün değilmiş. yıllarca foruma yeni gelenlere sorularını sorarken örnek dosya eklemelerini istedik. şimdi yeni bir kullanıcı olmak için 15 lira ödemek zorunda bırakılması hoş olmadı. şu an eski üyeleri altın üye yapacaklarmış sanırım. daha net bir durum yok. öyle bir site ki bir kalemde bile silemiyorsunuz. hüseyin'in beyin bu zamana kadar gösterdiği olgunluğu tekrar gösterip yaptıkları yanlıştan döneceklerine inanıyorum.
  • excel e gönül vermiş insanların yer aldığı bir forum sitesi. binlerce insanın derdine derman olan , karşılık beklemeden cevap veren üstadlar mevcuttur. kendinizi geliştirmek isterseniz sorulan soruları çözmeye çalışmanız bile bence yeterli olur.
  • ekleri görmek için yıllık 20 tl üyelik isteyen oluşum. teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap