• bakkaldan aldigi alfabe biskuvileriyle schumacher yazmaya calisan nesildir ayni zamanda.
  • 88 doğumlu olsam da bizzat içinde yer aldığım nesildir. schumacher silverstone'da ölümden döndüğü gün gözlerimin yaşardığını bilirim. serra onay ve okay karacan'lı ntv yayın ekibi unutulur gibi değil. coulthard schumi'ye çarpıp da hakkinen'e yarış kazandırdığında pite adam dövmeye giden schumi'nin duygularını ekran başında ben de yaşamıştım... önce hakkinen sonra da schumi bıraktı, ben de genç yaşta f1 emeklisi oldum ne yazık ki.
  • koyu bir schumi'ci olarak dahil olduğum nesildir.
    bizim nesili o kadar saat ekrana bağlayabilmış, biz ülke gençlerine f1 sevgisini aşılamıştır bu ikili.

o zaman hakiciler diyordu da biz "hadi len" diyorduk; gerçekten hakkinen bırakmasaydı, schumi'nin kariyeri belki bu kadar da parlak olmayacak, üst-üste beş şampiyonluğu kazanamayacaktı.
  • bu nesil, okadar kaza atlatmış schuminin şimdiki durumuna çok üzülüyor. adam gitsin 300 km hızla giderken kaza yapsın, ölmesin. gitsin kayak yaparken şu duruma gelsin.

valla düşündükçe üzülüyorum.
  • bu gozler 2000 yilinda spa pistindeki sahneyi gormustu. simdi 1 tur izleyip kapatiyoruz f1 i
  • f1'i altın çağında izlemiş benimde dahil olduğum nesildir.
  • david coulthard'ın, lider giderken son turda aracı arıza yapan mika hakkinen'i aracının kenarında taşıyarak finish çizgisine kadar getirmesine de şahitlik etmiş nesildir.
  • (bkz: kerevizyon)
  • 90 li olduğum halde izlediğim rekabet. özellikle mika hakkinen i kulağa hoş gelen ismi ve tipi nedeniyle çok severdim. birde efsane ntv sunucusu vardı çıkaramadım (bkz: okay karacan) miydi ?

edit: uykusuzluktan dolayi yanlış isimler vermişim
    mesaj bombardimani yapan arkadaşlara teşekkürler
  • daha once herhangi bir efsanevi nesile dahil olduguma bu kadar mutlu olmamistim. formula 1 i ilk defa schumi - hakkinen rekabetiyle sevmistim. hey gidi gunler hey. nasil koyu bir schumiciydim. ferrari kazandigi zaman almanya, brezilya ve italya bayraklarinin yanyana sallanmasi gozume nasil efsanevi gelirdi. baska hic bir sporda uc ayri ulkenin bayraklarini yanyana sallandiramaz sanirim. sonra hakkinen gitti benim icin de tadi kacti formula 1 in. baska bir raikkonen, alonso vs asla ayni heyecani vermedi bana. zaten sonra da formula 1 den tamamen hevesim kacti.
    (bkz: biz buyuduk ve kirlendi dunya)
hesabın var mı? giriş yap