şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: #37420188)
 • faydası bir hayli tartışmalıdır.

  (bkz: https://youtu.be/ovfhewtkjag)
 • iyi yapılan optimizasyonlarla çok iyi maliyetler elde ediliyor. bir kaç örnek için:
  http://i.hizliresim.com/ynmx2n.jpg
 • yapacağınız işi sikeyim.
  ne helplerden sonuç çıkıyor ne aramalarında çözüjm üretiyorlar. ekran görüntüsü çekin dediler. 4 ağustosta video gönderdim. daha izlenmedi bile. aylık 18bin tl harcıyoruz. her adımda sorun çıkıyor.
  ancak şu çok kesin ki ads manager admin atamalarında çok ciddi yetki sorunu var. admin atuyorsunuz. ig'dan reklam verirken o kişi görünmüyor. reklam veremiyorsunuz. pcden vereyim bari diyorsunuz. kendi sayfalarındaki videoları anlatıma istinaden sadece ig seçtiğinizde hiç bir reklam şekli kabul etmiyor. hepsinde ana seçenek "facebook" seçili olmalı diye uyarıyor.
  mobil uygulaması (android) reklam veriyorsunuz. ig reklamını facebook cover page boyutlarına kesiyor. pcye geçip düzeltiyorsuuz reklam onaylanıyor. bir bakıyorsunuz ig sayfasını tanıtımı altında profile yönlenmesi gereken yerde www.instagram.com/reklamsayfam linki var. bu yüzden ig içinden çıkıp browsera geçiyor.
  4 kez mail attım arayan soran yok. bi kız aradı 2-3 kez. en son "benden çıktı" diye aradı. bir daha da aramadı. arayacağınız numara da yok zaten. google'da en azından o var...
 • ad accountu kapatamadim bir turlu ne olur yardim. 15 euroluk bir odemeniz var diyor ne odemesi onu da anlamadim. odeme yontemini de silemiyorum kabak gibi kart bilgilerim var ellerinde. yol gosterebilecek olan varsa yesillendirsin.
 • kullanmayi bilen icin son derece yararlidir. gorundugunden daha karmasik islemler ve stratejiler olusturmanizi saglar.

  "ben reklamciyim", "reklam yapacagim" diyen kisilerin olmaz ise olmazlarindandir.

  destege ihtiyaci olan olursa da vaktim olcusunde yardimci olmaya calisirim.