• şu devirde yapmadığınızda birinci dereceden suçlu ilan edildiğiniz eylem.
  • duvara değil de özel mesajla yapıldığında çok daha doğru olduğunu düşündüğüm hadise
  • benim de yaptığım ancak çoğu zaman samimiyetsiz bulduğum davranış.

(bkz: facebook'ta doğumgünü kutlama samimiyetsizliği)
  • direkt arayamayacak kadar samimiyetsiz, duvarina iseyecek* kadar da kacak oynayan insanlarin roludur. tiskiniyorum ulan sizden. nefret dolu bir entry olsun istemezdim ama bir de bunlara "iyi ki varsiniz" tarzi politik cevaplar verenler yok mu!! dagilin lan!
  • hayatımda gördüğüm en profesyonel, bu sıfatı dibine kadar hak eden bir orospu çocuğundan diğerine* yazılmış versiyonu da şöyledir;
    - d.g.k.o a.k.ç :)
  • arkadaş sayısıyla hava atma vaziyetidir.
  • çoğu kişinin hayatı boyunca görmediği konuşmadığı insanlar tarafından gelen kutlamalardır bunlar.
  • kutlasan bi türlü kutlamasan bi türlüdür. bu mesajlara değer vereni de var siklemeyeni de var. ben açıkcası doğum günümden 2 hafta önce kaldırıyorum doğum tarihimi, geçtikten sonra tekrar istersem koyuyorum bazen koymuyorum bile. doğum günümü gerçekten hatırlayan gerçek dostlarım kutlasın, en son 20 yıl önce gördüğüm ilkokul arkadaşlarım, sosyal hayatta görüp mecburiyetten selam verdiğim ve facebook arkadaşlardan silsen bi türlü silmesen bi türlü olan insanlar değil. bi de alınır bu balon arkadaşlar kutladıktan sonra neden cevap yazmadın, bi teşekkür yazmadın diye. sanki facebookta yazmasa doğum günüm orada ana sayfalarında bugün yule'nin doğum günü kutlayın yazmasa kutlayacaklarmış gibi bir de teşekkür bekliyorlar. bilmiyorum ben hiç siklemiyorum, ha sikleyeni de var onlar belli ediyor zaten, onlarınkini de kutluyorum.
  • "bol ipli bol kuşaklı yıllar" şeklinde yapmayı pek sevdiğimdir.
hesabın var mı? giriş yap