• remember me? ;)

not: işe yaramıyo
  • bu basligin linkini yollayarak etkili olunabilecek mesaj.
  • bana da şöyle bir şey geldi:

- şimdi şu elinizdeki kılıç eklemem için geçerli bi sebepti
  • -danışak mı?

yüksek zeka pırıltısı içeren bu mesaja karşı koyacak insanların olduğu bir dünya'da yaşıyor olamayız değil mi?
  • selam didem,

sana bir sır vereyim: çok güzelsin ama bunun farkında değilsin. seni bana gönderen ilahi güce şükürler olsun. (ben güzelden anlarım)

ironik gülümsemenin ardında "keşke bir prens gelse de beni bu sıkıcı hayattan kurtarsa"yı seziyorum...

fransız lisesi mezunu olduğunu yazmışsın facebuğa; bu ekolden olanların medeni cesaret gösteren sevimli serserilere sıcak baktığını okumuş olduğumu hatırlar gibiyim:))) (sevimli serseri: jeoloji mühendisi mustafa, yani ben, :))) c'est moi:))

müjdat gezen'i severmişsin; al benden de o kadar. ulusumuza ve sanata çok büyük katkılar yaptığını düşünenlerdenim... laiklik... anlayana...

tanışmak isteriz değil mi? yakışık konusunda sorun yok, zaten resmimi görünce anlarsın:))))...

son bir espri: mustafa sezar olsaydı, didem de arenada bir gladyatör olsaydı, mustafa başparmağını çoktan havaya kaldırmıştı :) (liked manasında, anladın mı? çaktırma:)))

mizah, espri, olacak insanın hayatında, yoksa çekilmezdi, değil mi?

mustafa
  • özge kız:)))

allah senin cezanı vermesin iyi mi:)) o poz ne öyle, memesel bir meme var sanki:)))

kusura bakma böyle pattadanak girdiğime madam, mustafadır benim adım...

geceleri hayaller kurar, o hayalleri yıldızlara gönderir, gündüzleri toplayıp sana hediye ederim. şiir, duygusallık, başlıca güçlerimdendir. ayrıca espri konusunda da üstüme tanımam. (en hızlı on hangi ondur? jeton!!!.))) (nasıldı ama?)

tanışma, kaynaşma gibi konularda bir şeyler fıkırdıyor sanki aramızda, sen de hissettin mi?

selamlar,

mustafa (jeoloji mühendisi)
  • ebru merhabalar,

diyeceksin ki sabahın köründe bana mesaj atan bu sapık da kim:)

öncelikle sapıklıkla alakam yok; gayet normal erkek-kadın ilişkisi içerisinde olması gerekenleri yaşayan bir bünyeye sahibim.

siyah - beyaz olarak facebuğa koyduğun resmine atfen yazıyorum bu mesajı: fenomensin ebru. dünyada senin gibi kızlar varolduğu sürece, iyi bir insan olmaya çabalıyorum.

seni seviyorum ve sana tapmak için sabırsızlanıyorum... tanışma konusunda no problemdir umarım.

mustafa
  • biricik, tatlıcık fulya,

sana istanbul'dan sımmmsıcak selamlar yolluyorum:)))

bir simitin paylaşıldığı, herkesin herkesle dertleştiği, 40 yıllık dostlukların kurulduğu o eski nostaljik günlerin peşindeysen...

bir annenin oğluna babanın kızına gösterdiği şefkati, sevgilinin sımsıcak nefesinde hissetmeyi merak ediyorsan...

siyam ikizlerinin ameliyatla ayrıldıktan sonra "acaba telepati yoluyla anlaşıyorlar mıdır?" diye merak eden tatlı mı tatlı bir jeoloji mühensidiyle münasebetim olur mu acaba diye heyecan duyuyorsan...

dev ekranda maç keyfini kaçırmak istemiyorsan (samsung marka, media markt'tan 1,999 tl'ye aldım)...

sana bir mesaj kadar yakınım fulya.

inan, facebooktan tanışma, yazışma gibi aktiviteler, huyum değildir, ama o güzellğe vuruldum fulya...

benzin al diyorsun, ama benim depom fullya :)))))))

(espriler havada uçuşacak, alışacaksın buna fulya:)))

haberini beklerim...
    mustafa...
  • valla buradaki mesajları okudukça muhtelif şaşkınlıklara gark oluyorum desem yeridir.

facebook'tan abuk sabuk msgler alıyorsanız ya aşırı aktifsinizdir ya aşırı aktifsinizdir. zilyon tane app kullanıyorsunuzdur. üstüne abonelik de açtıysanız hiç şaşırtıcı değil yani.

sonuç olarak absürd msgler almak istemeyen almaz. almak istiyorsun ki geliyor.

2007'den bu yana facebook kullanıyorum hiç de öyle absürd msg almadım kimseden. zerre aktif değilim, görsellik olarak da baya aşarım çıtayı :))

fazla piyasada olmazsanız kimseden absürd msgler almıyorsunuz. ha ama piyasada cirit atıyorsanız istediğinizi alırsınız bu şekilde. gelip burada "aay ama bak bana nasıl msgler geliyoor" formunda afişe çabası komedi aşırı.

isteyene, yolunu yapana gelen msglerdir.
  • merhaba perim,

hanım hanımcık bir kız arayışı içerisindeyken denk geldiğim profiliniz, büyükçe bir holdingte jeoloji mühendisliği yapan bu genç adamı tabiri caizse titretti, ve kendine getirdi.

boğaziçi elektrik kurumundan sonra elektrik alabildiğim nadir tüzel ve gerçek kişilerdensiniz.

kesinlikle yanlış anlamayın, az önce arkadaşıma -o da burada, selam söylüyor- "var ya, bu kıza ben resmen annemi gönderirim" dedim. bu da niyetim ciddi olduğunu bir gebze olsun gösteriyordur size.... (nebze yerine gebze yazmış olmam da, esprili kişiliğimi bir sebze olsun gösteriyordur) (hahahha gülmekten nefessiz kalmadan şu esprileri kesmem lazım, ama dayanamıyorum:)))

sosyal medya arkadaşlığı konusunda tanışmayla alakalı sorun yoktur umarım...

selamlar,
    mustafa
hesabın var mı? giriş yap