• madonna'nın true blue klibinde, madonna'nın leechlerindan birini canlandırmış bilmem kaç senesinde bu julie cooper bakışlı hatun.
  • insanı hipnotize eden bakışlara sahip eski cadılardan şiimdiki film yıldızı. 21 mayıs doğumlu aynı zamanda balerin. 158 boylarında ama kimse gözlerinden endamına bakmaya fırsat bulamıyor. gerçekten hoş bir internet sitesi var, burda kendisinin birbirinden güzel fotolarını görebilirsiniz
    http://www.fairuza.com/
  • (bkz: pick me up)
  • 1974 doğumlu yıllar geçtikçe ciddi bir zaafım olduğunu farkettiğim aktris. son filmi grindstone road ve biraz da kişisel bir iç dökme için;

http://mkizilca.blogspot.com/…-da-fairuza-balk.html
  • the craft filmi ile ortaokul ve lise yillarimin tanricasi olmu$tu bu hatun. onun yuzunden buyuk agizli hatunlara bayildim epey zaman, firuze ismine sempati besledim.

$imdi eskisi gibi olmasak da bir guc var gene. adi guzel bi kere lan hatunun. gozleri guzel. deli baki$lari guzel. firin gibi agzi pek cok guzel degil, beyaz teni guzel. yassi burnu onden guzel degil profilden guzel filan.

ama duzgun bir kariyer yapmak icin ya$landi korkarim. canlandirdigi sorunlu genc kiz rollerine artik citirlari koyuyorlar. bazen du$unuyorum " ne olacak bu fairuza'nin hali?" diye. sanki amacsiz, savruk bir hayat suruyor gibi geliyor. "öroyin icme emi evladim" diyen anneleri anliyorum.

fairuza, lutfen gelecegini du$un. ziraat bankasindan emeklilik sigortasi $artlarini ogren. uc ayligin, ya$laninca ba$ini sokacak bir evin olsun.
  • the craft izleyip de cadi olmaya özendigimiz yillarda epey etkileyici gelen bir aktristti kendisi. bembeyaz bir ten, koyu saclar, koyu makyaj ve tabi ki kocaman firuze/turkuaz renkli gözler. bugün baktim da resimlerine tekrar, "insanin güzellik anlayisi zamanla degisiyor, azizim" dedirtti.
    cadi denince akla gelen isimdir benim icin.
    boyu icin 1,57 diyorlar.
  • american history x filmini ilk izlediğimden beri aşık olduğum film yıldızı. şimdiki görüntüsü o zamankinden farklı olsa da beni aşık eden bakışlar hala o gözlerde...
  • gta vice city'de albayın kızı olan mercedes cortez'i seslendiren aktris.

"see you around, handsome!"
  • başlığı yanlış okumak (bkz: fairuz derin bulut)
hesabın var mı? giriş yap