• üzerine kitap yazılacak söz.

edit: o nasıl bir eksileme lan! az daha yazar oylarıyla çaylak olan ilk kişi olacaktım. *
  • üzerine başlık açmaya * değmeyecek söz.
  • üzerine somon ekmek yenecek söz.
  • üzerine ne yapılması gerektiği konusunda fikir ayrılıkları olan söz.
  • fakir kaldım çünkü denedim diyerek artırıyorum. itirazı olan?
  • hayat cesurları sever ama aptal olanlarını değil.
  • batmadın çünkü denemedin.
  • insanın hedefi uğruna yapabileceği yegane eylem denemektir. hiç denememiş kişiye kızılması çok hatalı değildir fakat başarısızlığın sonucu denememişliktir demek doğru olmaz. deneyip başaramamış da olabilir o kişi.
    deneyip başarısız olmuş kişi süreci sonuçlandırmıştır ve yeni hedefini belirleme arefesindedir. hiç denemeyen ise asla gerçekleşmeyecek olasılıkları tartarak kendine bahaneler üretecek ve süreci öteleyip duracaktır.
  • kesinlikle var böyle bir şey. 21 yaşında tarih bölümünden mezun oldum. evlilik hayalleri kurduğum kadın 22. yaşımda beni terk etti. 'tarih bölümünün ataması zor ya o puanı yapamazsın ayrıca doğu görevinde var kim gelecek hakkâri'ye' diyerek.
    işte bu söz öbekleri beni ateşleyen şeyler oldu. oturdum düşündüm. lcw'de tezgahtar olarak işe başladım. çok sağlam bir yerden yazılım öğrenmek için kursa yazıldım. şimdi ise meslekte 13. yılını deviren bir yazılımcıyım.
    amerika'ya taşındım çok güzel bir işim ve de eşim var.
    bana 'tarih bölümünün ataması zor ya o puanı yapamazsın' diyen kız ne mi yapıyor? karı koca becayiş yapma derdinde. siz siz olun savaşmaktan asla korkmayın denemekten vazgeçmeyin. hayat kısa ve kuşlar uçuyor maalesef.
  • lvbel c5 baba cimri deli misin?
hesabın var mı? giriş yap