• spor saati programında kadın spiker ömer bayram’ın yaptığı hareketi emre belözoğlu yapsaydı böyle sempatiyle davranır mıydınız minvalinde bir soru yöneltti.

fatih altaylı bunun üzerine adeta g.tüne değilmiş gibi bir tepki gösterdi ve programı terk etti. kadın spiker üstüne üstlük ömer bayram’ın küfrettiğini de hatırlattı. sonra da fatih altaylı’ya sakin olmasını salık verdi. fatih ise bak kızım ben salak değilim, bak kızım bana herşeyi deyin ama ahmak değilim gibi şeyler söyledi, çok yerinde bir soruya aşırı tepki gösterip stüdyodan ayrıldı. muhtemelen soruyu soran kızın işine son verirler.

çok eğlendim izlerken bulursanız izleyin.
  • az önce sunucuyu fena gömdü .
    sunucu karşısında erkek arkadaşı varmış gibi laf çarpmaya çalıştı . altaylı o lafı aldı ......... :)
  • gündem olma peşinde olan gazeteci.
  • on numara birisidir kendisi. mantıklı davranır, bazen mantıksız konuşsa da, konuştuğu şeyleri hiç değilse bir kaynağa dayandırır.
  • az önce ego patlaması yaşayıp canlı yayını terk eden gazeteci. sunucu hande sarıoğlu "emre belözoğlu aynı hareketi yapsaydı böyle yorumlayacak mıydık?" gibisinden bir soru sordu konuşmanın bir yerinde.

fatih altaylı ise sinirlenip "ben ahlaksız bir adam değilim, taraf tutmam, benimle program yapma" gibi sözler söyleyip şovunu yapıp yayını terk etti. sanırım dikkat çekmeye çalışıyor çünkü yaptığı hareketin başka bir açıklaması yok.
  • dünkü bilim yayınında da bilge demirköz'e büyük ayıp etmiş kişilik.

kadın yanlışı düzeltmeye çalışırken haksız duruma düşürüldü, üstüne bir yığın da laf söylendi. fatih altaylı bilge demirköz gibi bilim insanlarına kurban olsun.
  • ortamda kız olunca biz erkeklere bir şey oluyor. kaç yıllık programda onlarca canlı yayın oldu ama bu kadın moderatör geldi geleli stüdyoda gergin bir hava var.

ancak bu tür futbol ağırlıklı programlara neden kadın spiker alırsın ki ? bence habertürk'ün de kabahati.
  • üstteki yazarın dediği gibi 2 hafta bir kızı azarlıyor hiç yok yere. bana göre üç ihtimal var

1 ya programın reytingleri düşük çıkarmaya çalışıyorlar. ( bence düşük ihtimal)

2 ya sunucu kıza gerçekten gıcık nefret ediyor (imkansız)

3 ya da sunucu kızdan hoşlanıyor.....
  • aranızda hala link vermeyen hayvanlar var.

edit:aşağıda link veren arkadaşlara ve mesaj gönderen zamuzalemarkadaşıma teşekkür ederim.
  • futbol konuşmaması daha iyi olacak olan kişi. gs gözlüğünü çıkarmadan konuşamıyor, teke tek'te siyaset ve bilimden devam etsin bence, o konuda iyi gidiyor.

bugünkü tartışmada tokadı atan gs'li olmasa kırmızı diyeceği gayet açık. sunucu da bunu belirtmiş haklı olarak.
hesabın var mı? giriş yap