şükela:  tümü | bugün
 • öncelikle şunu belirtmek isterim; en başında fox haber ekibinin ekrem imamoğlu'nun vip görüntülerini sansürleyerek de olsa yayınlaması gerekirdi. hala yayınlamaması yanlıştır. fox haber ekibinin elinde o ana ait yüksek çözünürlüklü video kaydının olduğunu bilmeden burada ve sosyal medyada fatih portakal karşıtı yoğun söylemde bulunulması bu konuyu hala gündemde tutuyor.

  kanıt: 10 haziran 2019 günü çalar saat programında fox haberde mevcut olan yüksek çözünürlüklü video: https://youtu.be/lupxs1owz_o?t=3673

  tespit: irfan değirmenci'nin paylaştığı videonun 2:33 süresinde "...görevinizi yapıyorsunuz." sözü, valiye söylenen sözden hemen öncesine ait. çalar saatte yayınlanan video da tam olarak bu kısma ait yani o sözden hemen öncesine. https://youtu.be/vtlfiityzk8?t=153

  fatih portakal başlığında da yazmıştım ama tekrar paylaşmakta yarar var. artık şu meseleyi uzatmayın lütfen.
 • haber global'in kaydı yayınlanmış. ben zaten kaç gündür diyordum fox haberde bu olayın görüntüleri var diye. ortada montaj falan yok basitlik de yok. fatih portakal'a ve ekibine özür borçlusunuz.

  https://www.youtube.com/watch?v=fdjoijweagy
 • bir gerizekalı bile burada montaj olduğunu anlar aq. ama size göre işinize gelen montaj, işinize gelince değil!
 • montaj midir degil midir uzmanlari yorumlasin... ben sunu bilirim:

  herseyin gun gibi ortada oldugu tapelere montaj diye bas bas bagiranlar, burada da montaj degil diye bas bas bagiriyor.

  ikiyuzlusunuz.
 • adamın ne dediğini anlayanı tebrik etmek gereken kayıttır. vali ittir mı diyor ne diyor belli değil çünkü saniyelerin montajı sıkıntılıdır. daha çok çalışın.
 • vay arkadaş, hiç akla gelir miydi? aktrollerin bir gün fatih portakal’ı savunacağı ? ne günlerden geçiyoruz be.
 • ünsal ünlü söylemişti zaten fatih portakal'ı tanımam ama emin olmasa bu topa girmezdi diye (mealen). kusura bakmasın, mazeretimiz var, biz de ismet berkanzedeyiz.
 • malumun ilanıdır umut bağladığım adamın çıkıp evet 'itlik yapmıştır' demesini beklerdim zira kabul etse şuan bu konuyu konuşmuyorduk bile. unutulmuştu türkiye de neler geride kalmadı ki.

  (bkz: #91212798)
 • gazeteci olarak bir iddiada/söylemde bulunup sonra bunu kanıtlayacak malzemesi olduğunu iddia edip, daha sonrasında ama şu nedenle ama bu nedenle bu kanıtı sunamıyoruz demesi yüzünden eleştiriliyor. bu kanıt varsa çıkar göster, haklıymış diyelim.muallakta bırakma. bu kanıtı, varsa eğer, kendine demokrat diyorsan, cesur diyorsan, gazeteci diyorsan ortaya koymamanın bir mazereti yok.
  kendisine haksızlık yapılmıyor. iddia ettiğini kanıtlaması bekleniyor. aksi takdirde özür dilemeli.