• kadın (check)
    güleryüzlü (check)
    akp'li (check)
    kapalı (check check check)

bildiğin mağdur olsun diye hollanda'ya gönderilmiş kişi. bir de basın toplantısında ağlarsa on numara pr çalışması olur.

devletin parasıyla yani benim paramla hollanda'ya evet propagandası yapmaya giderek zaten bizim yasalarımızı çiğnemiş. gidip bir de oranın yasalarını çiğnemiş.
  • dusuk profilli bakan. hollandadan deport yiyerek tarihe gecmistir.
  • baş kapalı ama iki soyadı olunca çağdaş türk kadını mevhumuna da göz kırpıyor.
    ben bir kadın olarak tek icraatını bilmiyorum ki benim ya da her hangi bir kadının hayatına pozitif anlamda dokunmuş olsun. akp elinde heder olmuş bir kariyerden başka bir şey değil.
    fakat güzel mağduriyet pası verdi, bakalım gol kralımız değerlendiebilecek mi:)) yoksa sayısız outlarından biri olarak tarihteki yerini mi alacak ?
  • görev yaptığı ülkede kadınların ailelerin çocukların tüm dertleri bitmiş de hollandalı vatandaşlarının yaralarına merhem olmaya giderken engellenmiş kadın bakandır.

bir kadın olarak yaşadığı dramı anlatıyor kamera karşısında. daha 3 gün once 8 martın üzerine diyor. 8 martta bu ülkenin üniversitesinde kadınlara evetçilerin bıçaklarla tekbir getirilerek saldırıldığını unutarak.

kendi topraklarında maaşını aldığı görevi hakkıyla yapmayıp almanya hollanda gezerken yaşadığı kadın bakan dramı ve o mağdur bakışları bu topraklarda zulme ugratılmış tüm kadınlara haksızlık
  • (bkz: piyon)

tarih onu da yazacak.
  • twitter'i altında acınası yorumlar da cabasıdır.

http://i.hizliresim.com/7qx1lp.jpg

(bkz: abdullah acıbadem)
  • yakın gelecekte, reisten 'bana mı sordunuz giderken' zılgıtını yiyecek bağyan.
  • orada sonucu belli olan bir çıkarma yaptı reisin kadın askeri ...

peki, buradaki sonuç ve ardından dünya çapındaki sonuç ...

burada mağdur dünya ya rezil olduk...
  • en fazla 1 hafta içinde cumhurbaşkanımızı kandırdığı ortaya çıkacak şahıs.
  • kendini ingilizce ifade edemeyen aile bakanı, çünkü üçüncü dünya ülkesinde bakan.
hesabın var mı? giriş yap