şükela:  tümü | bugün
 • hüsnu tuna ve hasan balaman'dan sonra akp'nin üçüncü incisi. akp gaziantep milletvekili ve kadın kolları başkanı.

  kendisinin türban konusunda dün yaptığı açıklama:

  "bizim önceliğimiz eğitim hakkının verilmesidir. ortada eğitim hakkı mağduriyeti var. anayasa’da ’hizmet alan ve hizmet veren’ diye bir düzenleme yaparsanız, ihtiyaca cevap vermez. kamuda çalışanların türban takması konusunu bugünden konuşmak yanlış olur. çünkü konjonktür uygun değil. bir gün gelir, kurumsal mutabakat sağlanır, ’tüm yasakları kaldıralım’ noktasına gelinirse, o gün kamuda çalışanların türban takması konuşulabilir. bunu şimdi konuşmak sıkıntı yaratır. ülkede uzlaşmanın temini önemli. adım adım gitmek lazım. eğitim hakkının verilmesine ilişkin adım atılmadan, kamuda çalışanların tartışmasını yaparsak, eğitim hakkı da çözümsüzlüğe gider."

  http://www.hurriyet.com.tr/…21.asp?gid=229&sz=52694

  ukteyi burky diye biri 07.08.2007 10:09 civarinda vermi$.
 • ogün samast'ın derya koca'dan sonraki yeni hayranı. fan club kurmaları yakındır.

  (bkz: http://www.hurriyet.com.tr/…em/12018086.asp?gid=229)

  nasıl bir vicdan bu ben anlamıyorum. bu kadınların böyle bir... ine hayran olabilmesi değil derdim sadece. hatta bu çok önemsiz bile kalabilir. hatta böyle bir psikolojik durum bile var (bkz: hybristophilia). esas haberin tamamı insanı insanlığından utandıran. itinayla kahraman peyda ettiler kahraman meraklısı başımıza, hayranları bile var bir de mahkeme salonu romansı yaşıyor, öldürdüklerine karşı. dayılanıyor hala, yapabiliyor yani bunu. yanında vıcık vıcık "aşk" üçgeni bedava.

  sulandırmak istemiyorum ama çok kızınca saçmalıyorum böyle.
 • habertürkte an itibariyle hülya gülbaharla tartışamayan akp kadın kolları başkanı. tartışma kapasitesi ve bilgisi olmayan bu insanın kadın kolları başkanı olduğu bir partiyle yönetiliyor olmak bir o kadar acı, hazmedilmesi zor bir gerçek ne yazık ki. ama ne yalan söyleyeyim beni durduk yere güldürdü bu akşam, birazdan ağlayacak diye korkuyorum.
 • itü mezunu kimya mühendisidir. siyasete atılmadan önce sanko'da işletme müdürlüğü yapıyordu. akp ilk seçime girdiğinde son sıralardan gaziantep milletvekili adayıydı. beklenmeyen oy patlaması sayesinde meclise girmiş, giriş o giriş olmuştur.
 • rivayete göre sanko holding'te memur, şef gibi bir şeyken abdulkadir konukoğlu'na bir aday göster dediklerinde.

  - tama bizim fatma var yoorum!

  diye aday gösterilen akepe kadın kolları başkanı. konuşurken tam bir antepli gibi konuşur. anteplice bilen a sesini yuvarlamasından falan bilir ki tam bir anteplidir. kendisi antep'in yerlisidir. yazıcıklıdır.
 • 61. hükümetin aile ve sosyal politikalardan sorumlu bakanıdır.
 • "aileyi parçalayan, bizi biz yapan değerleri yok eden, birlikte yaşamayı normalleştiren, nikahsız yaşamayı çok normal bir ilişki gibi anlatan birçok dizinin türk toplumunu ciddi manada sıkıntıya soktuğunu, yönlendirdiğini görüyoruz" demiş kendisi.. behlül öpsün seni emi diyesim geldi..

  anlaşıldı, yakın zamanda, kocasının bir dediğini iki etmeyen, üç çoçuk doğurmuş kadınlar göreceğiz dizilerde..
 • selma aliye kavaf'ın hafif siması mı değişmiş ne. sözler aynı.,

  tamam canım. zihniyet aynı zaten. kızmayın.
hesabın var mı? giriş yap