• yeni bir yazar daha. o kadınlar günü hediyelerinden. hoşgeldin.
  • müzik dünyasından olduğunu tahmin ettiğim bir suser. entry'lerinden anladığım kadarıyla müzik dünyasında başarısız olduktan sonra hırsını almak için sözlük hesabı açıp müzisyenlere saydırmaya başlamış.
  • müzik dünyasında yaşadığı başarıyı başarısızlığı bilmiyorum da bazen çok lezzetli yazan bir yenge arkadaşımız, ki bunu bir entrysinde beni hem tımarhanelik etmesine hem de kofti anarşist olduğumu ileri sürmesine rağmen söyleyebiliyorum. tam bir elti.
  • entry'lerinden birine denk gelince adeta sürükleyici bir roman gibi hepsini çerez yerine sektirdim. türkiye'deki bağımsız müzik, alternatif kültür, moda, karaköy vs civarlarından simalar olmak üzere hakkında laf etmediği rakçı kalmamış. baya iyi. küçük şehirli olduğunu düşünüyorum, bizim gibi bursalı falan olabilir. çünkü gelene geçene bi laf etmek küçük şehirlilerin en büyük hobisidir. liseden beri alternatif dünyaya bu kadar kafasını takan birini görmemiştim, baya eğlenceli.
  • en sefdiğim yazar. ama aylardır ne bir ses ne bir sada :(

edit: facebook hesabını sikayet etmişler, abicim hasta mısınız her zaman bir mesaj uzağınızda olan bir mecradan uzaklaştırmaya çalışıyosunuz arkadaşı, ne anlamı var. anonim olmasa mahalleden adam toplayı evini de basacaksınız demek.
  • gaye su akyol'un ta kendisidir.
  • muhtemelen dorock'un sahibinin yeğeni. eleştiren kim varsa tutup burada entry konusu yapmış. facebookta dorock hakkında yazı yazan bütün arkadaşlarını buraya gelip kötülemiş. o kadar sinirlendiysen silip engelleseydin be canım neden mevzuyu sözlüklere taşıdın ki?
  • onu bunu bilmem ama bazı gruplar için hislerime tercüman olmuş insan. o kadar güzel tespitleri var ki, ayakta alkışladım. gerçi mesaj attık siklemedi ama, samimiydik aslında mesajımızda. neyse, nice giydirişler diliyoruz.
  • alternatif müzik camiası içinde bir efsanedir bence. zira herkesin aklından geçenlere, iğrenç fiskoslara ve kadıköy'ün tükenmek bilmez gıybetine, buradan uçmamak adına zannımca gayet yumuşatarak değiniyor. bir otorite olmak yolunda emin adımlarla ilerliyor diyebilirim çünkü o dandik piyasa içinden, "neden beni yazmıyor acaba?" diye dolanan hırbolara bile denk geldim. o yüzden sana puanım doğuz kanka, aynen devam.

forza fy!
  • bugün sözlükten öğrendiğime göre benmişim kendisi. şaka maka bazı çevrelerce kim olduğu en çok merak edilen sözlük yazarı olabilir. sanıyorum hayranı çok.
hesabın var mı? giriş yap