• artık forumlardan çıkılıp açılması gereken.

birkaç akil adam toplanıp halletsek şu işi diyorum, forum olayı bitti günümüz şartlarına ayak uydurmak gerek.

ekleme: fenersözlük, efsane ali sami yen stadı arazisi gibidir şu an tam manasıyla boştur, yıkıktır. zaten var bi tane diye gelmeyelim yani, çünkü yok.

ekleme: artık açılıp büyümekte olan kendisine şuradan ulaşılabilmekte http://www.fenerbahcesozluk.net/ bekleriz.
  • cincon, eziktaş, 8taş, hamsi, laz gibi benzetmelerden uzak, antu seviyesini aşan, beraber toplanıp maçlara gidilen bir sözlük hayal ediyorum. şimdiye kadar fenerbahçeme dair hiçbir internet platformunda barınamadım, benim bile yüzümü kızartan o kadar yazı gördüm ki, kapadım gittim hesaplarımı. ne varsa ekşi sözlük yazarlarında var, ümit ederek bekliyoruz.
    (bkz: dulger baligi12)
  • içinde yer almayı ve kaliteli olmasını ümit ettiğim oluşum.
  • eğer olursa sonuna kadar destekleyeceğim, aşkımızı pisliklerden temiz bir biçimde ifade edebileceğimiz, kaliteli bir ortam olmasını temenni ettiğim oluşum. takipteyiz.
  • 50 küsur yıllık, fenerbahçe tarihinin neredeyse yarısına şahit olmuş bir fenerbahçeli olarak içinde yer almaktan zevk duyacağım, umarım zaman içinde yozlaşmayacak bir sözlük olur.
  • eposta adresimle kayıt olup da nickimi hatırlamadığım renkdaş ortam. velev ki biri yardım eder bir el uzatır vs; bi de gireriz.
  • sadece fenerbahçelilerin yazmasını arzuladığım sözlük.
  • fanatizmin hertürlüsünden uzak, rakip takimlarin da gıptayla bakacaği, örnek olacak bir oluşum olması ümidiyle hoşgelsin.
  • neden 3 karakterli rumuz alamadığımı anlamadığım sözlük.
  • öğrenmemle beraber hemen kayıt olduğum sözlük platformu.
hesabın var mı? giriş yap