1. artık forumlardan çıkılıp açılması gereken.

  birkaç akil adam toplanıp halletsek şu işi diyorum, forum olayı bitti günümüz şartlarına ayak uydurmak gerek.

  ekleme: fenersözlük, efsane ali sami yen stadı arazisi gibidir şu an tam manasıyla boştur, yıkıktır. zaten var bi tane diye gelmeyelim yani, çünkü yok.

  ekleme: artık açılıp büyümekte olan kendisine şuradan ulaşılabilmekte http://www.fenerbahcesozluk.net/ bekleriz.
 2. cincon, eziktaş, 8taş, hamsi, laz gibi benzetmelerden uzak, antu seviyesini aşan, beraber toplanıp maçlara gidilen bir sözlük hayal ediyorum. şimdiye kadar fenerbahçeme dair hiçbir internet platformunda barınamadım, benim bile yüzümü kızartan o kadar yazı gördüm ki, kapadım gittim hesaplarımı. ne varsa ekşi sözlük yazarlarında var, ümit ederek bekliyoruz.
  (bkz: dulger baligi12)
 3. eğer olursa sonuna kadar destekleyeceğim, aşkımızı pisliklerden temiz bir biçimde ifade edebileceğimiz, kaliteli bir ortam olmasını temenni ettiğim oluşum. takipteyiz.
 4. 50 küsur yıllık, fenerbahçe tarihinin neredeyse yarısına şahit olmuş bir fenerbahçeli olarak içinde yer almaktan zevk duyacağım, umarım zaman içinde yozlaşmayacak bir sözlük olur.
 5. eposta adresimle kayıt olup da nickimi hatırlamadığım renkdaş ortam. velev ki biri yardım eder bir el uzatır vs; bi de gireriz.
 6. fanatizmin hertürlüsünden uzak, rakip takimlarin da gıptayla bakacaği, örnek olacak bir oluşum olması ümidiyle hoşgelsin.