• sarı kart doğru çünkü galatasaraylı oyuncu ölmemiş
  • u17'deki hakemlerin bile satılmış olduğunu gösteren fauldür. o harekete nasıl sadece sarı kart veriyorsun lan sen haysiyetsiz herif!?
  • faul demek olayı sulandırmak olacağından esasında uçan tekmedir.

hakem fenerbahçeli oyuncuya sarı kart vereceğine diğerine yeşil kart verse daha doğru olurmuş.
  • adam öldürmeye teşebbüstür.

fakat sarı kart ağır bir karar olmuş.
  • hakemin gösterdiği sarı karttan daha insanlık dışı değildir.
  • ohoo u17 hakemleri bile böyleyse önümüzeki 200 yıl boyunca türk futboluna umut bağlamaya gerek yok. artık durum o kadar boktan ve sürekli ki gülüyorum.
  • yemin ediyorum galatasaraylı kardeşin yakını olsam ve tribünde olsam, sahaya iner o junior lugano'nun da, kırmızı çıkarmayan hakemin de belasını sikerdim.
  • yani hareket sert olabilir ama hemen de sari kart cikarmak ne bileyim
  • sıkıntıdan kanalları zap yaparken maça denk geldim ve 15 dk kadar izledim. bu pozisyondan bir kaç dakika sonra da kapattım zaten hakemlerin saçma salak hareketlerine dayanamadım.

beş sene futbol hakemliği yapmış birisi olarak o yardımcıların saçma salak koşarken ellerindeki bayrağı değiştirmelerini ve hakemin diyagonal koşu yapamadığını görmek beni kahretti. akabinde bu pozisyona çıkan sarı kartla kahroldum. arkadaşlar ne yazık ki size şunu üzülerek söylemek zorundayım, eğer birilerinin desteğini alırsanız hakemlikte çok hızlı yükselebilirsiniz. ben ilk başladığım zamanlarda ciddi anlamda liyakat denen olay vardı ve inanılmaz eğitimler alıyorduk ama 3. senenin sonunda il hakem kuruluna yapılan operasyonlar sonucu yerlerine gelen yandaş abiler olayın bokunu çıkarmaya başlamışlardı. malum partinin adamları olan arkadaşlar inanılmaz maçlar alırken bizler haftalarca dinlendirilmeye başlandık. elbet benim de arkam sağlamdı hatta en sağlam bendim ama bunu asla kullanmadım ve teyzemin müdahalelerini sürekli engelledim. akabinde de katlanamayıp ben de çok sevdiğim hakemliği bırakmak zorunda kaldım.

uzun lafın kısası bu ülkenin amk ben. gerekli yeterliliğe sahip olmayan insanlar bir noktaya birilerini tanıdıkları için geliyorlar sonrada böyle manzaralarla karşı karşıya kalıyoruz işte. zamanında böyle bir hareketi bizden birisi yapmış olsaydı gözlemcisinden il hakem kurulu heyetine hatta ve hatta kıdemli hakem abilerimize kadar her birinden tek tek fırça yerdik.
  • "o sari kart veren hakemin hakemlik kariyerini bitirin"

o faulü yapan cocuk belki 2-3 sene sonra böyle oynanmayacagini ögrenir, ama bu hakemlerin basinin kücükken kesilmesi kerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap