• an itibariyle istifa etmesi gereken yönetim. fenerbahçe'nin adını daha ellerindeki kanı temizlemeye vakti olmamış katillerin diline ırkçı diye dolayan bu adamlar artık defolup gitmeli.
  • 106 yıllık kulübün adını rezil rüsva eden insanlar. holigan zihniyetlerini fenerbahçe taraftarına da aşılayan insanlar. beni fenerbahçeli olmaktan utandıran insanlar. ırkçı ibişleri savunan, iki üç tane hastalıklı adam için özür dilemekten bile aciz insanlar. hükümet istifa diyen taraftarını tehdit eden, hocasını istifaya davet eden taraftarını azarlayan insanlar. yazacak çok şey var ama, bu zemini kendimiz hazırladık. şike sürecinde bu adamların arkasında durduk, forma aldık, maça gittik. aziz yıldırım istifa etmesin diye bindirilmiş kıtalar halinde yürüdük, çağlayanda nöbet tuttuk. bunları fiilen yapmasak da, elimizden geldiğince destek verdik, sosyal medyada savaştık. yazık. keşke yapmasaymışız. keşke bu adamların bizi böyle rezil etmesine izin vermeseydik.
  • koskoca bir camiaya, hiçbir rakibinin veremeyeceği kadar zarar vermeyi başaran güruh.
  • insanları fenerbahçe taraftarı olmaktan utanır hale getirmiş, akıl tutulması değil akıl yitirmesi yaşayan, beceriksizliğin, basiretsizliğin diğer adı, camianın yüz karası olmuştur bu yönetim. galatasaraylıları bu kulübün başına geçirsen mevcut yönetim kadar saçmalayamazlardı. abi tamam fenerbahçe'yi sevmiyoruz ama yok artık bu kadar da rezil etmeyelim ezeli rakip sonuçta, 100 yıllık kulüp, ayıptır günahtır derler tadında bırakırlar. fenerbahçeli olduğunu iddia eden beyzadelerimizse zaten beş paralık ettikleri kulübün itibarının artık ırzına geçmiş durumdalar. alayınız defolsun gitsin galatasaraylısı, beşiktaşlısı da gelse artık sizden daha kötüsünü kimse yapamaz şu kulübe.
  • derhal içindeki 2, 3 kişi hariç istifa etmesi gereken yönetimdir. çünkü vizyonları yoktur, süreci yönetecek 1 gram kafa yoktur bu adamlarda. başta da zaten aziz yıldırım. ulan biz bilmiyoruz zaten amatör kümesinden zirvedekilere kadar bütün kulüplerin şikeyle dolap dönderip, günlerini kurtardıklarını. biz bilmiyoruz sanki taraftar üzerinden rant oğlu rant elde edip, vaat dinletmeyi. bizim sevdamız renklere ya o ayrı bir başlığın konusu. böyle artık kılıçların çekildiği bu dönemde nasıl yaparsın bu işleri, hadi yaptın nasıl ipin ucunu kaçırısın, hadi kaçırdın kendini nasıl ele verirsin. hiç mi akıl edemezsin ?!

hadi şike olayı neyse de ya aykut kocaman'la alex arasındaki gerginliği nasıl yönetemedin. saha dışına verilebilecek en uygun cevap olan saha içindeki futbola zarar vereceğini düşünemedin mi ?! alex'i göndereyim ülkesine bitsin, gitsin bu muydu düşünceniz ?! sana tepki olarak geleceğini düşünmedin mi ?! brezilya'da ligler başlamasaydı eğer eminim ki, sen aziz yıldırım, aykut kocaman'a rağmen devre arasında alex'in emre'yle beraber tekrar takıma döndürmek için gönderirdin yönetimden birkaç kişiyi brezilya'lara. gelmezdi kendisi de.

peki ya bu en son olan olaya ne demeli? kritik maç öncesi sana muhalif olan o çapulcu taraftar grubunu kızıştırarakgövde gösterisi yapıyorsun. sormazlar mı adama "daha düne kadar sana çalışan bu gruba niye müsaade ediyordun" diye? maç sırasındaki rezillikler ki -bu sadece fenerbahçe'nin değil, galatasaray'ın da yani türk futbolunun rezilliğidir-, maç sonrası olaylar, elin dengesiziyle yapılan basın toplantısına nasıl izin verirsin? hadi sen neyse, yok mudur koca kulüp yönetiminde aklı başında bir işadamı. hadi yönetim de neyse ya kongre üyelerine ne demeli. gitmen için illa yargıtay'ı mı bekleyelim aziz paşam ?!

fenerbahçe bir cumhuriyetse, cumhuriyet gibi yönetilmelidir! lamı, cimi yok.
hesabın var mı? giriş yap