• az once sahnede yani sunuculugunu yaptigi ebso vakfi bayanlar birliginin duzenledigi turk muzigi korosu etkinliginde "bu devirde ergenekondan iceri girip yatmak ulkeyi yoneten basimizdakiler gibi olmaktan daha iyidir" diyerek hem sevgimi hem takdirimi kazanmistir. helal olsundur
  • çocuklar duymasın'ın tartışmasız en iyi oyuncusu..hatta içlerinde mükemmel sıfatını hakeden tek oyuncu..
  • çocuklar duymasın dizisinin tgrt yıllarındaki bölümlerine bakıyorum ara sıra orada haluk'un kayınpederi rolünde denk geliyorum kendisine ve kendi kendime ileride bi kayınpederim olursa tam böyle insan olur umarım diyorum kendisi için.

ayrıca kendisi 71 yaşındaymış vikipedia kaynaklarına göre, allah uzun ömür versin.
  • bugün tiyatroda canlı performansını dünya gözüyle izlemek güzeldi lakin büyük ustanın epey yaşlandığını görmek biraz üzdü. allah hayırlı uzun ömürler versin jest ve mimikleri çok orijinal bir oyuncu.
  • mimikleri, özellikle afallamaları ve genizden gelen şaşırma efektiyle kendini sevdiren on numara tiyatrocu.
  • onceden de pekcok komedi dizisinden taninan, en son cocuklar duymasinda emekli muste$ar dede olarak kar$imiza cikan tiyatro oyuncusu.
  • "olacak o kadar" ve "çocuklar duymasın" gibi programlarda rol kesen, siyeset adamı rollerini en iyi biçimde yapabilme özelliğine sahip olan sanatkar. mimikleri, gülü$ü ve konu$masıyla yaptığı işten zevk aldığını her fırsatta belli eden $ahsiyet.
  • gunde n defa donen su boru reklamindan cektigi cileyi gülazerden bile cekmemistir diye tahmin ediyorum.
  • bugün seni unutmak istemedim ki oyununda izleme fırsatım oldu.
    ak sakallı dede rolünde.

performansı için saygılarımı paylaşmayı bir borç bilirim.
  • baba dersen baba, abi dersen abi, arkadaş dersen arkadaş, acayip kafa biri. sanat çı kişilik desen fazlasıyla var, iyi bir cumhuriyetçi, komik, merhametli, hoşgörülü, arkadaş canlısı........, işte böyle şahane bir şahsiyet.
hesabın var mı? giriş yap