5784 entry daha
  • lan hala mı yaşıyor bu piç.
  • solda adını görünce boş geçemedim. orospu evladının tekidir. kendisine gerçekten tapar gibi sevgi duyanların olduğunu biliyorum. bunu okuyacakarını da biliyorum. okuyunca o canından çok sevdikleri kişiye orospu evladı denmesinin içlerinde yaratacakları yıkım ve öfkeyi de biliyorum. kudurun amına koduğumun piçleri. hocanız da aşağılık bir orospu evladı. siz de öylesiniz.

edit: açıklama gereği hissettim. 31 yaşındayım ve bu adama aklımın erdiği zamandan beri orospu çocuğu dedim. zamanında götünü öpen sümüklü mendilini alıp saklayanlardan olmadık. akpli olup hocam diye gezip 17-25ten sonra düşman olan omurgasız tayfa size sesleniyorum. gün gelecek hepiniz "ben akpye bir kere bile oy vermedim" diyerek gezeceksiniz, adım gibi eminim.

o yüzden bunu favlamış olan akboylar, geri alın favlarınızı bir zahmet.

gel bitsin bu hasreti unutacak değiliz.
    ergenekon balyozun savcısını biliyoruz.
    sınavlarda el ele çalınan sorularla gasp edilen hakların öfkesini zerre atmış değiliz.

tc yargı mercileri hukukçuyuz diye ortalarda geziyorsa köyden parasız üniversite okumaya gelip mecburen bu oluşuma katılan gençlerden, öğrenci okutuyorlar diye bu oluşuma para yardımı yapan dindar cahil yurdum vatandaşlarından önce en başta o kandırılan ve pişkince açıklayan kişiyi yargılayacak. sıra sonra diğerlerine gelecek. bunu yapamıyorsan sen hukukçu değilsin. için boş ve yozlaşmışsın. cadı avıyla hukukçu olunmuyor. adam gibi bir ülkede bu olaylar patladıktan sonra ertesi gün bütün yönetim kelepçelenirdi.

ve şunu da biliyoruz, 15 temmuz chp hükümetine yapılsaydı bugünkü sonradan düşman olan omurgasız yavşaklar hocaaaam diye diye öleceklerdi.

evet bu adam orospu çocuğu belki ama tek orospu çocuğu da bu adam değil. anladınız siz.
  • (bkz: vatan haini)
  • fazla değil 7-8 yıl öncesine kadar bu sözlükte kendisine "orospu çocuğu" falan dediğinizde, akp iktidarı sizi savcıları/hakimleriyle, yedi ceddinizi mahkeme salonlarında ve hapishanelerde bangır bangır öttürüyordu. işsiz kalıyordunuz. ekmeğinizle oynanıyordu. akrabalarınız bile fişlenip işsiz kalıyordu. ayrıca hapislerde çürüyordunuz.

şimdiki demokrasiye gel hele.
    kasetlerini bayıla bayıla izlediğiniz, 1.2 milyon günlük abonesi olan zaman gazetesinde tam sayfa yazılar yazıp halkın takdirini toplayan bir tarikat liderine şimdi "orospu çocuğu" diyorsunuz.

2023 seçimlerinde tayyip erdoğan ve devlet bahçeli seçimi kaybedip yargılanmaya başlarsa, kendileri için ne diyeceksiniz? hukuk bitmiş ve iktidara gelen partinin sopası olmuş. temel rezilliğe karşı çıktınız mı? hayır. öyleyse her 10-20 yılda bir, çok sevdikleriniz birdenbire küfür ettiğiniz birine dönüşebilir. benden söylemesi.
  • abartılacak bir tarafı yok. bugünkü iktidar ile uzun süreli işbirliği olmasa asla bu kadar şöhrete sahip olamayacaktı. dünyanın her yerinde cahillerin dini duygularıyla oynayıp onları maddi olarak sömüren milyonlarca tarikat liderinden hiçbir farkı da olmayacaktı. nitekim iktidar sahipleriyle arası bozulunca elinden gelenin en iyisini yapıp dünyanın en fıs darbe girişimini ortaya koymuştur. üstelik bu girişim muhatapları tarafından önceden fark edilerek üzerine planlar yapılmış, onlara zarar vermeyi bırakın, fayda sağlayacak şekilde sonuçlanmıştır. kendine bile faydası olmayan bu şahsa an itibariyle nefret beslemek bile zuldür. bu kişi insanların dini duygularını yıllarca sömürmüş bir din tacirinden zamanla iktidar tarafından kullanılıp atılmış bir çöpe evrilmiştir.
  • ulan bu denyo piçi öven, mevki makam sahibi yapan kim varsa sürüm sürüm sürünsün.
  • zamanında malum parti yanlılarının bir tarafını yaladığı ve onun kıçının dibinden ayrılmayanları "elit" olarak gördükleri şerefsiz.malum kişi ile rüşvetleri paylaşamayınca malum parti ile arası bozulan terör örgütü kurucusu.omurgalı insanlar tarafından çok çok daha önce terörist olarak adlandırılmıştır. (bkz: 17 aralık yolsuzluk operasyonları)
  • yeni bir sövgü seansında sizlerle birlikteyiz...
  • hazır küfredebiliyorken bol bol küfretmemiz gereken kişi. keza memlekette hainden kahramana, kahramandan haine geçmek bayağı bir kolay. *
  • https://time100.time.com/…00/slide/fethullah-gulen/

2013 yılında time dergisi, bu arkadaş ile birlikte abdullah öcalan'ı dünyanın en etkin 100 insanı arasında göstermiştir.

bazıları nedense neoliberal küresel babalar diyince rahatsız oluyor.

yetmez ama eved.
1259 entry daha
hesabın var mı? giriş yap