123 entry daha
  • biri de çıkıp şunlardan söz etse de adam desek!
    yunan işgalina engel olan mahkum sat komandosu *
    terörün kafasına vuran mahkum genel kurmay komutanı *
    pkk yönetim kadrosundan olan mağdur terörist *
    sızmaymış yok katıymış yerler ya!

(bkz: ergenekon davası)

(bkz: balyoz davası)

(bkz: 2004 mgk kararları)

(bkz: buna kargalar bile güler)

(bkz: ulan hepiniz ordaydınız be)!

edit: düzeltme
  • feto:

bizden destek alan sozluk yazarlarinin dikkatine: eylemci orgut uyesi sozluk yazarlarinin taksim'e gelmeden once, turbanli bacilarin ustune isemek icin bol bol su icerek gelmesi onemle rica olunur.
  • kesin bilgiyse yayalım arkadaşlar.
  • ulan fetönün sikilmiş bağırsağı ne 2. gezisinden bahsediyorsunuz
    bu adamların geziyi planladıklarınada inanmıyorum
    planlayıcı değiller
    aksi takdirde darbe başarılı olurdu
  • dün kendi açmış olduğum başlıkta sebeplerini sorguladığım uyarıdır. yanıltmamıştır. ayrıca inananı da çoktur.

şuraya şöyle bırakıyorum; (bkz: #84252274)
  • (bkz: inci sözlük'teki cemaat direnişi)
    bu saatten sonra en fazla fetö böyle bir direniş organize eder. daha ötesi olmaz.

bunun dışında hepinizden çok özür dileyerek söylüyorum ki bu saatten sonra sokağa çıkanı siksinler.
    siz asgari ücret ile evini geçindiremeyen adam için sokağa çıkacaksınız. çocuğuna ilaç alamayan baba, kocasından dayak yiyen kadın, köpek bağlasan durmaz yerde yaşamak zorunda bırakılan insan için sokağa çıkacaksınız ve haklarını savunduğunuz adamlar size vatan haini deyip saldıracak. yıllarca sizin hakkınıza tecavüz eden fetöcü yavşaklar ile birlikte anılacaksınız.
    kusura bakmayın ama bu toplum için canını tehlikeye atan gencin gerçekleri algıladığından şüphe ederim.

haber için verilecek cevap amirimden gelsin

(bkz: saçma sapan konuşma la)
  • şu anda güya hökümet olacak kolpa islam burjuvaları yukardan bunlara ne derlerse onu yazıyorlar..

yeni şafağından tut hürriyet ,milliyet, takvim , sabah artık bunlara peşkeş çekilen ne kadar gazte varsa.

güya yazar olacak insanımsılar da hiç utanmadan ay sonu geldiğinde aldıkları paralarla yaşayıp gidiyor.

yüzleri dahi kızarmıyor, yüzleri olmadığı için..
  • ekonomik çöküntüden iyice bunalan akp iktidari yeni mağduriyet peşinde. başörtüsü, gezi, devletin bekaa sorunu yönünde algı operasyonlarıyla bir seçim daha kazanma gayreti içinde olduklarını konyali minibüsçüler de görüyor artık. düşüşü engelleme çabasında yeni şafak görevini yapmıştır.
  • fetö’nün gezi eylemleri sırasında kendisine en ağır hakaretleri etmiş ve kendisinden nefret eden bir kitleyi sokağa çıkarabileceğine inanmaktır.
    o kadar saçma ki bu parametreye göre sosyalistler de bir planlamayla neo-nazileri gayet rahat sokağa çıkarabilir o zaman.
  • aslında, "biz on milyonlarca insanın yeniden sokaklara inmesinden korkuyoruz" anlamına gelen uyarıdır.

yeniden sormakta ve hatırlatmakta fayda var: fetö dedikleri terör örgütü, 2013 yılında kimin iktidar ortağı idi?
10 entry daha
hesabın var mı? giriş yap