• bugun eylulden bu yanaki en heyecan verici sbc si cikmistir nazarimda.

ısvec liginin en iyi oyuncusu secilen anders christiansen icin 84 luk bir poty kart suruldu. kart danimarka uyrugu ve isvec ligi olabilir ama deli in-game statlari var. bpl ciler bu karti eriksen ve andreas christensen ile muhakkak link yapacaktir. bense kendisini 4 3 3 (4) formasyonun cm kisminda oynatacagim. kartin base statlarini gecip direk in game statlarindan bazilarina bakarsak;

agility: 99 (0.o)
    balance: 97 (o.0)
    aggression: 96 (0.o)
    jumping: 95 (o.0)
    stamina: 96 (0.0)

mentality: high / high
    weak foot: 3 star
    skills: 3 star

yaklasik 20k ya yapilan bu sbc icin inanilmaz bir cm. ayrica chem 5 te iken bir oyuncu normal potansiyelini veriyor zaten. 10 chem demek oyuncunuzun bir miktar boost almasi demek.
  • bundan sonra squad building challenges için kaç ihtimal olursa olsun önceden yapmaya karar verdim. fazla adam almış olsanız bile bir şekilde o adamları kullanıyorsunuz ilerleyen görevlerde. garanti gördüklerinizi de fazladan stok yaparsanız kar kalıyor güzel. isveç - italya kesin olur demiştim yanında hırvatistan - yunanistan olacağını düşündüm. afrika'dan da cezayir - nijerya kesin olur dedim, orda yanıldım. ingiltere alt liglerinden doncaster - rotherham derbisi vardı, bu ve kuzey irlanda - isviçre marquee matchups'ta yer almış olsa transfer piyasasını tek başına yönlendirirdim abartmıyorum. neyse yine de iyi oldu, ekstradan stokladığım adamlar sayesinde aldığım adamlar hem bedavaya geldi hem de kar ettim, hem de tüm görevler 10 dakikada bitti neredeyse.

hele isveç'ten aldığım adamlar olayın tuzu biberi oldu. allsvenskan mvp görevinde hem işime yaradı hem fahiş fiyatlarla sattım. bizim isaksson'u bile 3k'dan okuttuk. bu saatten sonra saçma sapan paraları hayatta vermem. tabi ya gerekeni yaptım, çalıştım. bedava ya attım watch liste 150 coin'e bastım aldım. oynuyorum, niye hamallık yapayım? süper lig'i de özellikle geceleri uğraşarak uygun fiyata tamamlamak üzereyim 5 takım kaldı. şuanda fiyatlar uçtu black friday öncesi. o yüzden şimdilik öyle uğraşmıyorum, zaten lig sbcleri pek cezbedici değil ama önceden alıp yapma işi çok iyi. burada eredivisie'yi önceden toplayanlar vardı mesela, onlar ayrı zehir bildiğin yılan. topladıktan kısa süre sonra görev geldi. adamlar şuanki 2 takım parasına komple ligi topladı. bir sonraki aya acaba hangi ligi koyarlar, onu kestirebilirsek ordan da ihya oluruz.

bu arada bu danimarkalı anders christiansen'i kesin alın, ben başta almayacaktım da adamın statları gerçekten çok iyi. ligi leş, milliyeti işe yaramaz chem açısından sıkıntı ama benim gibi kötü kadronuz varsa alın koyun kadroya. eriksen bize gelmez de en kötü sefil işi christensen ile link oluşturursunuz. uygun fiyata silver hatta bronze allsvenskan oyuncularıyla bile oluyor, sağ tarafı komple isveç ligi sol tarafı komple başka bir ligden yapacaksınız veya tam tersi. bende isveçliler olduğu için hiç para harcamadım neredeyse, bir tek snipe ile 11k'ya torreira'yı düşürdüm. onu da serie a oyuncularıyla birlikte koydum kadroya. oyuncu fiyatları biraz uçtu elinizde adam yoksa 20k civarında paraya halledebilirsiniz, 30k ve üzerinde verirseniz pek mantığı yok. totw oyuncularıyla en uygun torreira, grifo veya pablo maffeo ile oluyor. aldığınız oyuncuya göre o ligden adam topluyorsunuz sadece.
  • bu hafta totw para etmeyen oyunculardan kuruldugu icin paket acma orani dusecektir. bu sebepten uzun bir sure icin fiyatlarin artis egilimine girdigi son hafta olacagini dusunuyorum. ozellikle consumebles ve 0 - 50k bandindaki oyuncularin fiyatlari artacaktir. bu tarz kullanmadiginiz adamlari onumuzdeki haftaya kadar elden cikartirsaniz ileride ayni adamlari cok cok daha ucuza alabilirsiniz cunku black friday, cyber monday, christmas, new year, team of the year derken marketin anasi agliycak.

eldeki coinlere de orta vade yatirim tavsiyesi olarak scream kartlarini oneririm. kompany mesut falan gereksiz ama forster olur van damme olur 12-13k civarinda bulunabiliyor. bunlarin kullanilacagi ilk sbc’de gomdugunuz coinleri ikiye uce katlarsiniz.
  • ut ekonomisinden zerre anlamadığım için yardımları beklediğim oyundur.
    an itibari ile yaklaşık 80k değerinde bir epl kadrom ve 20k civarında nakit coin'im mevcut, zaman sıkıntım yok. şuan weekend league ve fut draft dışında pek oynamıyorum.

sniping dışında herhangi bir coin kazanma yöntemine açığım, lütfen mesaj kutuma sayfalarca yazın, üşenmeden saatlerce okurum.

3-4 galibiyetli online fut draft yapıp, 50k'lık pack'lerden hiçbirşey çıkmamasından usandım. ne bir mega pack ne başka bir şey. rare gold pack'lerden bile en dandik adamları aça aça yoruldum, artık oturup markette para kazanmak istiyorum.

platform: ps4
  • bir sonraki haftanın marquee matchups'ı için adam toplayacakken bugün path to glory adı altında yeni sbc görevleri gelmiş. path to glory'de 25 oyuncu mevcut ve bu oyuncular bazı durumlarda boost alacakmış. oyuncular untradable olması yüzünden pek çekici gelmedi bana. bir de yer alan adamlar içerisinde gomez hariç diğerleri pek boost alabilecek nitelikte adamlar değil gibi sanki. bu path to glory olayına yabancı olduğum için sağlıklı yorum yapamıyorum. acaba ileride bu oyuncuları içeren bir görev olacak mı, bu görevler yapmaya değer mi? zira oyuncu piyasası bu görevlerin gelmesiyle yine uçmuş durumda, özellikle 83 ve üstü oyuncular yine 2k civarına çıktı. bir de ne olursa olsun takımınızda ömer toprak, bürki ve piszczek üçlüsünü tutun. bu üçlü neredeyse her görevde kesin işinize yarıyor. bende hepsinden bu üçlüden üçer tane vardı, görevlerde kullana kullana kalmadı. uzun süredir fiyatları da yüksek olduğu için tekrardan da toplayamadım. düştüğü anda hepsinden 10-15 tane alırım kesin. böyle bereketli bir üçlü yok, şuan bu üçü olsa güle oynaya gomez'i tamamlamıştım mesela.
  • path of glory kartlari bir nevi adini otw ye yazdiramayan oyuncular icin cikartilmis otw benzeri kartlar. sezon boyunca tots disindaki performans kartlari ciktikca degerleri yukselecek. oyuncular sadece paket acarak elde edilebiliyor. sbc ile elde edilen untradablelar ise daha az populer olan ve sanirim bir sure boyunca her gun yayinlanacak reserve oyunculari gibi. bunlar da upgrade alacak, aslinda gereksiz gibi gozukseler de if aldikca degerleri yukselecegi icin yuksek rating ve special kart gerektirecek sbc ler icin yapilmalari bence elzem. kenarda 2 3 ay bos bos duracaklar belki ama tam aradiginiz adamin sbc si geldiginde lifesaver olup sizi bir tane path to glory oyuncusuna 100k vermekten kurtarabilirler.

25 ana rtg kartlarindan goze carpan bazilari;

jesus - allah belasini versin
    ascensio
    bakoyoko
    sane
    gomez
    marquinhos
    saul
    howedes
    forsberg
  • oyunun baslarinda gameiro, sane ve bakayoko’dan tiksinmistim ama sanirim onlara gozum alisti artik. su ara beni sinirden delirten ikili jordan lukaku ve alejandro gomez. hadi gomez zaten 84 ratingli iyi bir kart ama bu kara gotunu simtigim lukakusu oyundaki en iyi sol bek performansini nasil veriyor anlamiyorum.
  • black friday özel paketlerinin çıkış tarihi ve saatleri;

from 25/11/2017 (sat) 05 am to 26/11/2017 (sun) 05 am aedt (uct +11)
    from 25/11/2017 (sat) 03 am to 26/11/2017 (sun) 03 am jst (uct +9)
    from 24/11/2017 (fri) 06 pm to 25/11/2017 (sat) 06 pm gmt (uct +0)
    from 24/11/2017 (fri) 04 pm to 25/11/2017 (sat) 04 pm brst (uct -2)
    from 24/11/2017 (fri) 01 pm to 25/11/2017 (sat) 01 pm est (uct -5)
    from 24/11/2017 (fri) 01 pm to 25/11/2017 (sat) 01 pm est (uct -5)
    from 24/11/2017 (fri) 10 am to 25/11/2017 (sat) 10 am pst (uct -8)

not: türkiye saati 24 kasım saat 21:00
  • oyuncu fiyatları değişince veya maç kaybedince sinirlenip zırt pırt oyuncu değiştiriyorum diye satılamaz rui costa alayım dedim. sbc'si yaklaşık 450k'ya mal oldu ve onun verdiği paketlerin birinden pogba çıktı. rui costa bedavaya geldi de değil yani, bi de üzerine para almış oldum. ve az önce maç yaparken stadda rui costa pankartı olduğunu gördüm. lan bunlar gerçekten yaşanıyo mu yoksa halis mi görüyorum noluyo amk çok acayip.
  • kanser ediyor. bazen yediğim goller o kadar saçma ve alakasız ola biliyor ki ağzım açık şaşırıp kalıyorum.
    bi de öneriye ihtiyacım var. elimde şimdi jesus varmış benim de haberim yok. iki forvet sistemi yapmak istiyorum ama nasıl yapacağıma karar veremedim. kadrom bu kadro
    3'lü defans olursa mutlaka azpi almayı düşünüyorum. mane'den çok da memnun değilim o çıkabilir kadrodan. bi de gelecek planlarımdan biri lukaku yerine agüero almak. ya da olursa agüero ve lukaku ikilisi kullanmak. önerilerinize ihtiyacım var*
hesabın var mı? giriş yap