• fikret orman'ın derdi aziz yıldırım'dır. aziz beşiktaşla uğraştıkça fikret orman da azizle uğraşmaktadır. zira fikret orman kaç defa fenerbahçe'nin büyük bir camia olduğunu, kişiler ile kurumların farklı olduğunu belirtmiştir. ben ne dursun özbek'e ne de mustafa cengiz'e laf söylediğini hatırlamıyorum. varsa öyle bir şey söyleyin. ali koç geldiğinde fikret orman da otomatikman söylemlerini değiştirecektir. aziz'e anladığı dilden konuşması onu aziz 2 yapmıyor.

bu üçlü türk futbolunun umududur, geleceğidir. ha fikret başgan halen fbye yüklenmeye ve hatta ali koç a yüklenmeye devam ederse biz de eleştiririz her zamanki gibi. ali koç'un ne denli düzgün bir insan olduğunu biliyoruz. dolayısıyla ali koç'u hem gsliler hem de bjkliler destekliyor zaten. sportif başarı şart doğru ama aziz kalırsa türk futbolu iyice dibe çöker.
  • kongre gezgini sıyın cımhırbışkınım hariç türk futbolunu kurtaracak ikilinin isimleridir.
  • yıldırım demirören, aziz yıldırım, adnan polat üçlüsünden sonra türk futboluna kemoterapi etkisi yapacak olan üçlüdür.
  • türk futbolunu yeniden izlenilebilir hale getirecek, futbolun güzelliklerini ön plana çıkaracak süper üçlü.
  • ulan! mustafa cengiz galatasarayın başına geçmese kim olduğunu bile bilmeyecek adamlar gelmiş burada fikret orman hariç türk futbolunu kurtaracak ikilinin isimleridir diyor senin algına ben. kim ne derse desin olumlu yaklaşımlar sergileyen bu 3'lü ülkenin futbol anlayışını eminim ki ileriye götürecektir.

unutmadan mustafa cengiz umarım fetocu değildir. şu takımdan amk fetöcülerini temizler. gerçi taraftarlarından nasıl arındırır bilemedim.
  • iki tanesi halihazırda kulüplerinin başındayken diğeri henüz başkan adayıdır.fenerbahçe kongresinin çarpan etkisi negatif olursa eski günler bizi bekler.
  • güçlü bir trio. üç büyüklerin başkanlarının bu şahıslar olması türk futbolu adına güzel gelişmeler doğurur.

lâkin beşiktaş adına üzülürüm bu trio gerçekleşirse, çünkü en vizyonsuzu malesef bizim fikret orman. neden derseniz ali koç çıkıp scout ekibi hazır oyuncular izleniyor diyor, galatasaray'da emre utkucan bu işlere bakıyor beşiktaş'ta ise scout sorumlusu yönetici metin albayrak. evet yanlış duymadınız metin albayrak hani şu asıl işi gömlek satmak olan adam. izleme komitesinin başında da gökhan keskin bulunuyor şu yıllardır kulübe bir oyuncu kazandıramayan adam.

şu bir gerçek ki ibrahim altınsay'dan sonraki dönemde beşiktaş'ın transfer komitesi diğer kulüpler gibi menajerlerin yönlendirmesiyle hareket ediyor. yani bu işler ahmet bulut ile bir nebze ilerler ama sonrası yok.

ahmet bulut seni şampiyon yapacak oyuncuları getirir ama kulübün geleceğini sömürür.

fikret orman eğer ki bu üçlü ile yarışmak istiyorsa acilen kulübün scout işini profesyonellere emanet etmeli + kulüp içindeki ahbap-çavuş ilişkilerine bir son vermeli.
  • rakipleri ile ilgili demeçlerinden yola çıkarak fikret orman'ın pek aralarında yeri olmadığını düşündüğüm üçlüdür.
  • fikret ormanla ilgili yorum yaparken rakipleri ile ilgili demeçlerinden yola çıkacaksanız rakiplerinin başkanlarına,yöneticilerine bakmanız daha doğru olacaktır. adam tam olarak kişiye göre ayar çekmektedir. galatasarayın başkanı takip ettiğim kadarıyla çok aklı başında tamamen iş odaklı biri. umarım ali koç fenerbahçenin başına geçer. yıllardır özlemini duyduğumuz,görmek istediğimiz tabloları tekrardan görebiliriz.yeter artık ayrıştığımız.

ayrıca dikkat ettim pavalı köpekleri baya bi havlatıyor hala fikret başkan.
hesabın var mı? giriş yap