• gezi döneminin duvar güzellemelerinin canına okuyan çirkin reklam kampanyası. ceza almalıdır.
  • duvarlarda gördükten sonra siyasi bir slogan sanmıştım. filmmiş. şöyle bir açıklaması var internet sitesinde.

"bu filmi 5 parasız olmakla beraber,emanet aldığım ekipmanlarla ve kaybetmediğim inancımla çekiyorum.bir aksilik olmazsa kış aylarında tüm dvd shop ve korsanlarda!"

sitesi: http://www.filminadine.com/

ekleme: tepedeki psychedelic adam'ın da uktesiymiş aynı zamanda.
  • uzun süredir kadıköy'de duvarları süsleyen yazıdır. önceki akşam moda taraflarında farklı ellerden çıkmış alt alta şu yazıları da gördüm tam oldu:

- filmin adı ne?
    - adını sen koy.
    - adını feriha koydum.
  • kendine timo roy diyen gerizekalının ilk uzun metraj filminin reklamı için istanbulun kamusal alanının sikme sloganıdır.

pek tabi bu gerizekalı arkadaşımız filminide çekememiştir. yani kamusal alanı arkadaşlarıyla zırtapozluk yaptığı 4 dakikalık fragmanı için sikmiştir.

umarım kısa zamanda ergenliğini tamamlar ve bir baltaya sap olur kendisi. okuduğum bir röportajından alıntılar;

'' param yok ama özgürüm. bu benim filmimse istediğim gibi çekerim. sponsorluk için başvurdum birkaç yere ama olmadı. '' - ulan o kadar özgürsen neden sponsorluk için başvuruyorsun kaldıki sponsorluk kelimesi ne fon falan aradım de bari. filmi çekemedi.

''ıstanbul (kadıköy/karga’da), izmir, eskişehir gibi kentler ücretsiz gösterimle yaptık. dvd’leri ücretsiz dağıttık. şuan youtube’da da izlenebiliyor. '' - youtubedan izlenemiyor öyle bir film olduğuna dair hiçbir iz yok, ayrıca web siteside kapanmış.

'' festival muhabbetine uyuz oluyorum. gönderdim ama ‘kriterlerimize uygun değil’ diye yanıt geldi. '' - palme d'or verdiler almadım cınım. (bkz: festival muhabbeti)

'' kadıköy’de doğdum, büyüdüm, burayı benimsedim. 29 yaşımdayım. meslek lisesinden sonra okumadım. '' (bkz: meslek lisesi) (bkz: kadıköy)

ayrıca: vandallıktır.
  • cillop gibi yeni boyanmış bir binaya yazmışlar kadıköy'de. o binada dairem olsa kameraya oturturdum bu arkadaşları.

yeter olm siktiğiniz duvarları.

tanım: vandallıktır.
  • film çekilmiş ve ilk ayda 15bini geçmiştir, daha sonra telif haklarından dolayı youtube dan kaldırılmıştır, ayrıca arkadaş filmden sonra da bir belgesel çekmiş onun gösterimini de yine karga barda yapmıştır. olayın özünü bilmeden böyle yalan yanlış suçlamalar saçmalığın ve ucuzluğun daniskasıdır. son olarak filmin adı ne film olayından çıkmış artık bir sokak hareketine dönmüştür. saygılarımla..
  • kadıköy ile özdeşleştirdiğim duvar yazısı.

meğer filmmiş, bi yaşıma daha girdim amk.
  • cihangir'de bulunan duvar yazısının altındaki cevap bence filmde kesinlikle kullanılmalı.

+filmin adı ne?
    -sen ne istersen o olsun gülümmm.
hesabın var mı? giriş yap