• (bkz: oo espri)
  • bütün bir dönemim bir haftada anlaşılmaya çalışıldığı hafta, bok gibi bir hafta.
    hep kendi suçumuz aslında, daha önceden çalışsana bok kafa, kafama sokayım ben.
  • genelde namaza başlanılan maneviyata yönelinilen haftadır.günahın en az işlendigi, aynalara en az bakıldıgı, "lan su gecen kız hangi bölümde" laflarının bile duyulmadıgı bir kaos ortamıdır final haftası..fırtına öncesi sessizliktir güzel hayaller kurdurur bu lanet hafta insana"ulan şimdi sınav olmuyacaktı ile başlanan aslında sınavlar bittikten sonrada yüzde 90 nı yapılmıyan" hayaller..artık son sınıfım suan iliklerime kadar hissediyorum birikmis derslerimin verdigi acıyı..neyse hazır vakit gelmisken ben bi yatsıyı eda edeyım..
  • hızla yaklaşırken tutuşan bünyelerde panik yaratan öte yandan dönemin bitmesiyle rahatlık sağlaması muhtemel haftadır. bitiştir, bitiriştir.

fakat çile final haftasından sonra bitmez aslında. telafi sınavları da kapıda. onunla da bitmiyor. neticede herkes geçemiyor malum dersleri. bütünlemelerde görüşeceğiz elbet.

sonrası gergin bekleyiş. notlar açıklanacak, neyden geçtim neyden kaldım öğrenme telaşı, derken bir sonraki dönem hangi dersleri alabileceğiz, hangilerini alamayacağız hesapları. sonra bi bakmışsın tatil bitmiş yeni dönem başlamış falan.
  • otur otur otur.sigara iç.2-3 youtube şarkısı.kalk,kahve iç.gel yatağa uzan,tavanı seyret.uykuya dal.rüyada seksin kralını döndür.kalk, işe gel.telefonu aç-kapa.eski sevgiliye yaz.yatağı kemir.sonra notların başına geç.oku unut oku unut oku unut.yazarak çalış.yazmaktan üşen.eski sevgili ne yapıyor bak.

sonra tekrar aynı döngü.
  • calissan calisilmayan, gezsen gezilmeyen, dizi mizi izlenmeyen, sacmasapan bir donem. 'hicbir bok yapmadan 5 saat nasil masa basinda oturulur' konulu tez yazilasi zaman.
  • hala sanat tarihi çalışmama sebebiyet veren hafta.
  • bunyede kendini sikme istegi yaratmaktadir an itibariyle. gozlerimi acamaz hale gelmistim. neyse dedim şimdi yatayım, sabaha kalkar sakin kafayla çalışırım. bir saattir yatakta dönüyorum bi o tarafa bi bu tarafa inanır mısın
  • evdeki makarna, yumurta, çikolata stoku arttırılır.
  • #39272726 bu klibi izleyerek kâh güldüğüm kâh ağladığım haftadır. doldur be saki.
hesabın var mı? giriş yap