şükela:  tümü | bugün
  • rezalettir.
    buradaki rezalet finlandiya'dan silah alıyor olmamız. vay amk.

edit: cidden hangi silahı satıyorlar acaba? olta iğnesi mi? misina mı?

edit: @u f k nickli yazarın bilgilendirmesi: "sako trg keskin nişancı tüfeği"
  • çok ilginç bir yaklaşım. önce silah sat, sonra kullanınca "oooooooooo" diye tepki ver. ne yapacaktı silahlar ile kuş mu avlayacaktık.
  • ben hep g3 kullandığım için beni ilgilendirmeyen ambargodur
  • o silahı düşmana karşı kullanmayacaksak niye alıyoz ki, götümüze mi sokcaz şeklinde karşıladığım haber.
  • olum burası ortadoğu, öyle brutal metal söyleyip vikingcilik oynamaya benzemez burada adamı sikerler kamil.
  • kim bu adamları, sadece eğitim sistemi ile ilgilenen minnoş bir ülke olarak algılamama neden oldu. bunlar da silah tüccarıymış, lanet gelsin finlandiya, hayallerimi yıktın, al silahını eğitim sistemine sok.
  • yarım saattir nokia 6600'ımı kırmaya çalışarak protesto ettiğim karar, kırılmıyor meret o yüzden sembolik olarak ikişer adet huawei ve xiaomi kıracağım.
  • zaten adamlar bizden silah almazsanız bitersiniz yok olursunuz derdinde değiller bence. sadece hani tarafımız belli olsun diyorlar gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var

o yüzden o komik olmayan “höhöhö ne üretiyorlarmış toplu iğne mi” esprilerinizi bi kesin.

finleri herhangi bi konuda küçümseyecek konumda değilsiniz. başınıza ne geliyorsa şu türk gazınız yüzünden geliyo. öfff.
  • önümüzde ki cuma namazını helsinki'de kılacağız gibi duran haber.
    80 osmaniye
    81 düzce
    82 helskinki
  • (bkz: peki)