• çıkış tarihi hala kesinleşmemiş bir pc oyunu. kısaca özetlemek gerekirse; henry isminde wyoming'in ormanlarında bir gözcü kulesinde ormanda meydana gelebilecek yangınları gözleyen birisiyiz, dünyayla tek bağlantımız üstümüz olan delilah isimli bir bayan ve onun eşliğinde ormanda bizi çeken "mystery"leri araştırmak için ormana dalıyoruz.

internet sitesi şurada
    trailerı burada

bekliyoruz.
  • görüntü ve renk paleti çok başarılı lakin bu çizgi film tarzı konuya göre biraz hafif gibi kalmış.
  • çıkış tarihi 9 şubat 2016 olarak duyurulan oyun.
  • yeni bir oynanış videosu gelmiştir.
    https://www.youtube.com/…8o2h2dae8&feature=youtu.be
  • mükemmel bir oyun olacağa benziyor. oynanış videosunu bir kaç dakika izleyince, oyunun geçtiği yerde olmak istiyorsunuz. fiyatı çok uçuk kaçık olmazsa çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum.
  • oyun bugün %10 indirimle birlikte 27,90 tl'ye steam'de önsiparişe çıktı. 9 şubatta oynanmaya başlanabilecek ve oyuncudostu fiyatıyla daha çıkmadan gönüllerde taht kurdu.

aldık koyduk kenara. merakla da bekliyoruz.
  • gözetleme kulesi ni izledikten sonra almaya karar verdiğim oyun.
  • karisiyla bosanmanin esiginde olan henry hayattan disconnect olmak icin orman'da korucu olarak calismaya baslar. ama iste hayatin cilvesi henry'i rahat birakmaz. sorumlu oldugu bolgede `olaylar olaylar'.

henry'nin hesapta dunya ve dolayisiyla oyuncuyla olan tek baglantisi, patronuyla telsiz uzerinden yaptigi konuslamar. biz de oyuncu olarak bu baglantinin duzeyini ayarlayabiliyoruz. ıstersek cok konuskan biri olup cikabiliyoruz. yaban ayisi olup, patronumuz delilahi sallamamak da elimizde.

tanitim videosu psikolojimin henry'ninki ile cok alakali olmasindan dolayi iyi izlenim birakti bende. umarim oyun gercekten kafamda yarattigim hypei doyurur.
  • gaza gelerek satın aldığım oyun. bekliyoruz.
  • coda gibi programcılık araç gereçleri geliştiren panic'in oyun sektörüne giriş yaparak dağıtımını üstlendiği değişik sakin adventure oyunu. günlerdir dinlenmek, sakinleşmek için oyun oynadığımı unutup diablo iii'ün grand theft auto v'ın karmaşasıyla yaşadığım stresten beni kurtaracak olduğunu düşündüğümden, akşam ilk iş playstation'ıma alıp oynayacağım oyun.
hesabın var mı? giriş yap